Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Štúrova, Vráble
Investičný dom na predaj Vráble, pozemok 517 m2
149 000 €

Investičný dom na predaj Vráble, pozemok 517 m2

149 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 175 m2
  Plocha pozemku: 517 m2
 • Cena za m2: 851,43 €/m²
  ID inzerátu: 4751605
Uvažujete investovať do zabehnutej nehnuteľnosti na prenájom ? Hľadáte si priestranný dom na bývanie priamo vo Vrábľoch? Ideálne v nejakej tichšej lokalite mimo hlavnej cesty? Tak toto je nehnuteľnosť pre Vás.

Dom v okrajovej časti mesta bol kolaudovaný v roku 1989. Postavený je z klasických materiálov, kvádre a pálená tehla. Na priestrannom dome je plochá plechová strecha s hydroizolačným náterom, okná sú plastové so žalúziami a sieťkami, väčšina okien menená v roku 2020. Podlahy sú zmiešané, plávajúca podlaha, keramická dlažba a PVC. Vykurovanie je ústredné plynové, radiátory liatinové, ohrev vody zabezpečuje bojler. IS - elektrika 220/380 V, plyn, obecná voda, kanalizácia. Na pozemku je nepoužívaná vlastná kopaná studňa.

Momentálne je dom upravený a využívaný ako ubytovňa. Dispozičné riešenie je nasledovné – v prízemnej časti domu sú 3x neprechodná izba s kuchynským kútom/ 17,7m2, 17m2, 14,7m2/, 2x kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom, chodba so vstupom do kotolne. Na poschodie vedie schodište a tvoria ho 4 neprechodné izby s kuchynským kútom/ 11m2, 14,4m2, 17,8m2, 20m2/, 2x kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom, chodba. Z jednej izby je výstup na balkón orientovaný na východnú stranu. Na 2 izbách zo západnej strany sú balkónové dvere, predpríprava na dobudovanie balkónov. Úžitková plocha domu je cca 180m2.

Na dom nie je vypracovaný energetický certifikát.

Rozloha rovinatého pozemku pravidelného tvaru je 517 m2.

Mesto Vráble má kompletnú občiansku vybavenosť s dostatkom študijných aj pracovných možností a dobré dopravné spojenie / autobusové, vlakové / do okolitých miest Nitra, Zlaté Moravce, Šurany, Levice.

Cena domu je 149.000 €. Dom je bez tiarch.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zavolajte na tel. číslo 0905 515 603 alebo píšte na golhova@flem.sk, dohodnite si obhliadku a možno ste práve našli nový domov pre svoju rodinu, alebo miesto na svoje podnikanie.

Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1989
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Počet balkónov: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty