Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Senec
Pôsobivý RODINNÝ DOM v tichej lokalite s garážou - TUREŇ
318 999 €

Pôsobivý RODINNÝ DOM v tichej lokalite s garážou - TUREŇ

318 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 138 m2
  Plocha pozemku: 325 m2
 • Cena za m2: 2 311,59 €/m²
  ID inzerátu: 4751811
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento pôsobivý zariadený Rodinný dom, nachádzajúci sa v príjemnom a tichom prostredí obce Tureň.

Dvojpodlažný 10-ročný dom, obývaný len posledných 5 rokov, nachádzajúci sa na tichej vedľajšej ulici, stojí na pozemku s celkovou výmerou 325 m2. Od ulice je oddelený novým plotom s tvárnic, pred ktorým je možné zaparkovať 3 autá. Jedno auto pohodlne zaparkujeme vo veľkej garáži, pred ňou máme možnosť zaparkovať ďalšie tri. Garáž je podpivničená a dodatočný úložný priestor máme aj pod jej strechou. Vedľa garáže nájdeme súvislú plochu automaticky zavlažovaného trávnika. V letných mesiacoch sa môžeme ovlažiť vo výrivke alebo oddychovať na krytej teraske.

Vstupujeme do domu, ktorého obytná plocha je 138 m2. Hneď pri vstupe máme k dispozícii prvú kúpelňu so sprchovým kútom a WC. Ďalej sa chodbou dostaneme do priestrannej obývačky, ktorá je čiastočne prepojená s kuchyňou. Štýlová kuchyňa je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi. Jej dominantou je stredový pultík určený na varenie a taktiež na stolovanie. Takisto z nej máme prístup na terasku. Súčasťou kuchynskej časti domu je aj technická miestnosť/špajza, kde okrem plynového kotla máme regulátor podlahového kúrenia, ktoré vykuruje celú plochu prvého podlažia.

Točitým schodiskom sa dostávame na druhé podlažie, kde nájdeme 3 obytné izby a priestrannú druhú kúpelňu s rohovou vaňou. Jednou z izieb je spálňa s veľkou manželskou posteľou a zladeným nábytkom. Ďalšie dve izby sú zatiaľ nezariadené. Exteriér druhého podlažia tvoria dva balkóny s plochou 7 m2, jeden orientovaný do záhrady a druhý do ulice. Okrem nich sú tu aj dve francúzske okná.

Dom je napojený na mestskú vodu. Na zavlažovanie je využívaná studňa. Odpad je riešený formou žumpy. Do budúcna sa počíta s dobudovaním kanalizácie v obci.

Ak hľadáte tichú lokalitu, kde sa vaše deti môžu bezpečne hrať aj na ulici, ste na správnej adrese. V obci Tureň máme k dispozícii potraviny, materskú a zároveň aj základnú školu. Od okresného mesta Senec sme vzdialení 6 km, do Bratislavy to máme 25 km po novoopravenej okreske. V obci máme aj zastávku autobusu.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 98933

Cena: 318999 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 4
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu