Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Kolískova, Bratislava IV - Karlova Ves
3D prehliadka, predaj nebytové priestory, Kolísková - Dlhé Diely
419 990 €

3D prehliadka, predaj nebytové priestory, Kolísková - Dlhé Diely

419 990 €

Na vyžiadanie v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 198 m2
  Plocha pozemku: 340 m2
 • Cena za m2: 2 121,16 €/m²
  Energie: 300 €/mesiac
  ID inzerátu: 4752505
PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj nebytové priestory.

Ponúkame na predaj reprezentatívny priestor o výmere 198 m2, s rozľahlou terasou o výmere 142 m2, v kl'udnej zabývanej časti Dlhých Dielov na Kolískovej ulici, vhodný pre sídlo firmy, kancelárie, občiansku vybavenosť alebo obchodné priestory. Priestor sa nachádza na 1. poschodí bez výťahu. Vstup do budovy je cez dvere s elektrickým vrátnikom.

Priestor pozostáva z piatich veľkých miestností o výmere 19 až 25 m2, troch menších miestností o výmere 12 m2 a príslušenstva, ktoré tvorí kúpel'ňa so sprchovým kútom o rozmere 3,7 m2, dve samostatné toalety - 2 x 2 o rozmere 4 m2, kuchyňka o rozmere 5 m2 a skladová miestnosť o rozmere 5 m2. Všetky miestnosti sú presvetlené denným svetlom cez veľké plastové okná s vnútornými žalúziami, sú prepojené chodbou s keramickou dlažbou. Tri veľké miestnosti majú priamy vstup na terasu orientovanú na východ. Miestnosti sú vybavené nábytkom na mieru.

Spolu s priestormi je možné kúpiť jednu samostantnú garaž, alebo dvojgaráž nachádzajúcu sa priamo pod priestormi . Veľkou výhodou dvojgaráže je samostatný vstup cez svetlý skladový priestor, hneď vedľa vchodových dverí do priestorov.

Priestor je možné využívať aj ako Apartmán na bývanie pripadne priestor predeliť na dva samostatné Apartmány. v minulosti s priestor využíval hlave ako kancelária ale momentálne to môže byť aj zaujímavá investičná príležitosť.

Vybavenie priestoru: bezpečnostné a protipožiarne vchodové dvere, bezpečnostný systém v celom priestore, počítačová sieť a telefónny rozvod, telefónna ústredňa, optická sieť Slovak Telekomu a Slovanetu pri vstupných dverách, plastové okná s vnútornými ža|úziarni, kompletne zariadené kancelárskym nábytkom, kuchynská linka s chladničkou a väčší jedálenský stôl. V miestnostiach je zabudované kvalitné stropné osvetlenie, smart kúrenie: ovládané cez internet - Netatmo, kazetové dvere z masívu, keramická dlažba, trezorová skriňa.

Výhody priestorov:
- veľká terasa,
- miestnosti presvetlené denným svetlom a s vhodnou výmerou,
- kvalitné stropné osvetlenie,
- optický internet,
- garážové parkovanie priamo pod priestormi.

Výhody lokality: kľudná, zabývaná lokalita, vynikajúca dostupnosť do centra, b|ízke napojenie na diaľnicu, blízkosť MHD, kompletná občianska vybavenosť, počas dňa dobré parkovanie aj v okolí.

Cena bytu je 419.990,- EUR vrátane provízie a kompletného právneho servisu, kúpne zmluvy autorizujeme advokátom.

Zodpovedný maklér: Anton Trška, mobil: 0901 900 028, mail: trska@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Umiestnenie: Posledné poschodie
 • Počet garážových státí: 3
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty