Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
PBU-078-kp-03-47_310, Košice I - Staré Mesto
Klim. kancelária (47,20 m2, 1k, 3. p., 310)
566,40 €/mes.

Klim. kancelária (47,20 m2, 1k, 3. p., 310)

566,40 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 47,2 m2
 • Cena za m2: 12 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4753216
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove so strategickou komunikačnou polohou v historickom jadre Košíc. Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov od samostatných kancelárií po celky typu open space. Na prízemí je obchodná pasáž s obchodnými prevádzkami a veľkostne variabilným riešením obchodných priestorov, administratívne a sociálne zázemie, moderné vstupné priestory, oddychová zóna. Parkovanie pre návštevy je v bezprostrednej blízkosti budovy, nájomníci majú možnosť parkovať vo vlastnom dvore. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky).

Ponúkaný priestor o výmere 47,20 m2 sa nachádza na 3. poschodí so vstupom z hlavného komunikačného priestoru. Je dostupný schodiskom alebo preskleným výťahom. Priestor má kazetový strop, LED stropné svietidlá, laminátovú plávajúcu podlahu. V budove / priestore je dostupný optický internet. Priestor je pre svoju polohu a dostupnosť vhodný na kancelárske využitie najmä pre činnosti vyžadujúce častý kontakt so zákazníkmi - poisťovacie služby, cestovné kancelárie, klientske centrá, personálne agentúry, realitné kancelárie a pod. Priestor je vo vynikajúcom technickom stave a nevyžaduje žiadne stavebné úpravy. Iba vážny záujem.

Cena nájmu: od 12,00 €/m2/mes. (vr. médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti ale obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty