Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 08. 2022
Žltá 3937/1A, Bratislava V - Petržalka
Plne zariadený 3izb. byt Slnečnice - novostavba
825 €/mes.

Plne zariadený 3izb. byt Slnečnice - novostavba

825 €/mes.

Zálohové platby na energie 230e, ročné zúčto


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 60 m2
 • Cena za m2: 13,75 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4753467
Realitní makléri, prosím, nekontaktovať.

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe, vymaľovaný a plne zariadený. Adresa ulica Žltá, časť Slnečnice, Petržalka, Bratislava. Vhodný pre rodinu do 4 členov. Byt na treťom poschodí má 60 m2 s veľkými balkónmi 11 m2. Skladá sa zo vstupnej chodby, kúpeľne, toalety, 2 spální, obývacej izby spojenej s kuchynskou linkou. K dispozícii je práčka. V kuchyni je k dispozícií kuchynská linka so sporákom s indukčnou doskou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou. Jedna izba zariadená so skriňou, posteľou a písacím stolom, druhá izba ako spálňa s manželskou posteľou.

V cene 825 eur mesačne je zahrnutý nájom vo výške 595 eur a zálohové platby za eletrinu (30 eur) a za poplatky spojené s užívaním bytu (inkaso - 200 eur). Na konci roka sa zálohové platby vyúčtujú podľa reálnej spotreby a faktúr, prípradný preplatok vám vrátime, prípadný nedoplatok doplatíte.

Byt je čerstvo vymaľovaný, novostavba z roku 2015, na treťom poschodí s výťahom. Orientácia je do vnútrodvora, nie na hlavnú cestu. Výťahom sa dá zísť ku garážovému státiu v suteréne domu. Garážové státie navyše 90 eur mesačne, k dispozícii je aj pivničná kobka za 50 eur mesačne, podľa záujmu.

Byt je voľný od konca júla. Pre prehliadku ma neváhajte poslať SMS alebo email, prosím nevolať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo