Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 06. 2022
Hlohovecká, Sokolovce
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 170 m2, 350 m2, 2x terasa, Sĺňava, Sokolovce
206 000 €

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 170 m2, 350 m2, 2x terasa, Sĺňava, Sokolovce

206 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 350 m2
 • Cena za m2: 1 211,76 €/m²
  ID inzerátu: 4753858
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného 4i rod. domu s 2x terasou, nachádzajúcu sa v centre obce Sokolovce, pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.

Dispozícia nehnuteľnosti: I. NP – predsieň 3,14 m2, kúpeľňa 7,50 m2, hosťovská toaleta s umývadlom 1,87 m2, schodisko, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou 31,0 m2 s výstupom na terasu 21 m2, spálňa 13,32 m2 a detská izba 13,0 m2. II. NP – chodba, kúpeľňa 7,5 m2, izba 31,0 m2 a terasa 26,0 m2.

Holodom sa predáva s nasledujúcim vybavením: 2x dizajnový WC panel Geberit, rozvody sietí, bleskozvod, el. kotol s podlahovým vykurovaním, el. bojler, vypínače a zásuvky, plastové okná s trojsklom, vchodové bezpečnostné dvere a odkanalizovanie domu.

Použité materiály: obvodové murivo Ytong hrúbky 450 mm, zatepľovací systém PSE hr. 150 mm, terénne úpravy, omietka BAUMIT hr. 10-35 mm, silikónová fasáda 1,5 mm, plochá strecha so spádovým PSE 250 mm, anhydridové potery, strešná izolácia Fatrafol a iné.

Dom s parkovacím státím pre dve autá na pozemku je napojený na všetky IS, vrátane studne, s výnimkou plynu. Vlastník holodomu ponúka kupujúcemu možnosť dokončiť nehnuteľnosť do finálnej podoby podľa jeho požiadaviek.

Bonusy domu: novostavba, veľkorysý priestor, 2x terasa, centrum obce s kompletnou občianskou vybavenosťou, možnosť relaxu v dosahu rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava, lesov Považské Inovca a kúpeľného mesta Piešťany.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu