Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Ostratice
Predaj domu s krásnym pozemkom 2000 m2.
75 000 €

Predaj domu s krásnym pozemkom 2000 m2.

75 000 €

Dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 145 m2
  Zast. plocha: 410 m2
  Plocha pozemku: 2000 m2
 • Cena za m2: 517,24 €/m²
  ID inzerátu: 4753917
Exkluzívne ponúkame na predaj 4 – izbový rodinný dom (145 m2) s veľkým pozemkom (2000 m2) v obci Ostratice pri Partizánskom (1 majiteľ). Súčasťou domu je malá terasa, garáž (20 m2), kôlňa (58 m2) a altánok. Dom má vlastnú studňu s čerpadlom (možnosť napojiť sa na obecný vodovod), je napojený na žumpu s trativodom, na elektrinu a plyn, je zateplený a omietnutý. Kúrenie je plynové (radiátory), plynový kondenzačný kotol má pravidelný servis a je udržiavaný. V letnej kuchynke je možnosť napojiť kotol na tuhé palivo, prípadne vybudovať krb. V dome je dlažba a betónové podlahy, okná a dvere sú drevené. Bol postavený cca v roku 1948, stavebným materiálom je tehla, je suchý a udržiavaný, strecha je škridlová bez porúch. Nad celým domom a prístavbou je podkrovie. Za domom na hranici pozemku je stĺp s vysokým napätím (viď foto).

Dispozícia domu: Z terasy je vstup do chodby, odtiaľ do dvoch samostatných izieb, kuchyne s komorou, kúpeľne a samostatnej toalety. Z kuchyne je prístup do tretej izby (prístup môže byť aj z ďalšej chodby a zo samostatného vstupu, takže izba nemusí byť prechodová). Druhý samostatný vstup vedie do izby s kuchyňou, komorou a kúpeľňou. Táto časť domu môže byť využívaná ako samostatný byt s vlastným vchodom, alebo ako letná kuchyňa. V podkroví sa nachádza úložný priestor. Pred domom je malá záhradka, pri dome záhrada s altánkom a za domom je veľký pozemok.

Mesačné náklady 118,- Eur (85 ,- Eur plyn, 33,- Eur elektrina).

Cena: 75.000,- Eur. (Pri rýchlom jednaní zľava. Pri platbe v hotovosti zľava). Uprednostňujeme rýchlu platbu (hotovosť, alebo predschválený úver).

Občianska vybavenosť obce: potraviny, základná škola, materská škola. V najbližšej dedine je širšia občianska vybavenosť.

Dostupnosť do okolitých miest: Partizánske - 8,8 km, Topoľčany - 15,9 km, Prievidza - 38 km, Trenčín - 41 km.

V okolí obce sú zaujímavé atrakcie: Kúpele Malé Bielice, Hvezdáreň Partizánske, Kaštieľ Brodzany, Živočíšna farma Žabokreky, Letisko pre vetrone a malé motorové lietadlá, Goticko - renesančný kaštieľ Vodný hrad v Šimonovanoch (časť Partizánske), kúpalisko Dúha a množstvo ďalších zaujímavých miest na prechádzky a relaxáciu.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať, rada sa k Vám pripojím, pretože na tomto mieste zažijete pocit pokoja a harmónie, precítite splynutie s prírodou a pohladenie duše, kde stres má úplne inú adresu.

Kontakt: 0905 487 084

Celú ponuku našej realitnej kancelárie nájdete na www.bonkreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty