Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Hlavná, Vlčkovce
Exkluzívne PNORF – 4i RD, 125 m2, 981 m2, čiast. rekonštrukcia, R1, centrum - Vlčkovce
186 000 €

Exkluzívne PNORF – 4i RD, 125 m2, 981 m2, čiast. rekonštrukcia, R1, centrum - Vlčkovce

186 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 981 m2
 • Cena za m2: 1 488 €/m²
  ID inzerátu: 4753918
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, samostatný 4i rodinný dom so sedlovou strechou, podbránou, hospodárskou budovou a záhradou, nachádzajúci sa v centre obce Vlčkovce s priamym pripojením k R1, len 5 min. cesty autom od Trnavy.

Rodinný dom, ktorý má dva vstupy, bol postavený v 80. rokoch z pálenej tehly. Dispozícia nehnuteľnosti: chodba, 2x kúpeľňa, 4x izba, kuchyňa, komora a sklady (viď pôdorys).

Rodinný dom so sedlovou strechou a úžitkovou plochou 125 m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou v dvoch etapách. Najskôr bola zrevitalizovaná strecha domu a vykonané hrubé stavebné práce. V roku 2020 prešiel dom zateplením a boli vymenené pôvodné okná za plastové. Kompletnou rekonštrukciou prešli dve izby, kuchyňa a jedna kúpeľňa.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS, vrátane vlastnej studne, s výnimkou obecnej vody, ktorej prípojka je pred domom. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler v kúpeľni. Vykurovanie sa realizuje kombinovane plynovým kotlom prostredníctvom radiátorov a plynovými gamatkami.

Dom stojí na rovinatom pozemku južnej orientácie so šírkou 18 m a výmerou 981 m2. Vlastník na základe zákonného predkupného práva užíva ďalších 420 m2.

Bonusy nehnuteľnosti: 5 min. cesty autom od centra Trnavy, okamžitá dostupnosť k diaľnici, šírka pozemku, južná orientácia, nadštandardný skladový priestor a výborná občianska vybavenosť centra obce.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty