Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 05. 2022
Fučíkova, Sládkovičovo
Predaj rekonštr. 4izb RD zast. 457m2 pozemok 1621m2
365 000 €

Predaj rekonštr. 4izb RD zast. 457m2 pozemok 1621m2

365 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 365 m2
  Zast. plocha: 457 m2
 • Cena za m2: 1 000 €/m²
  ID inzerátu: 4755435
Ponúkame na predaj čiastočne zariadený, rekonštruovaný 4izb rodinný dom s množstvom nadštandardného príslušenstva, s krásnou parkovou úpravou, vhodný ako dvojgeneračný a aj ako polyfunkčný, na Fučíkovej ulici v Sládkovičove. Aktuálne sa predná časť domu vo výmere 106m2 prenajíma pre obchod s Outlet textilom. Stredná časť je využívaná na bývanie a zadná časť slúži ako kancelária a skladový priestor.


V kúpnej cene môže byť ako bonus aj zariadenie domu (viď foto). V kuchyni kuchynská linka na mieru so zabudovanými elektospotrebičmi, jedálenský stôl, stoličky, v obývačke sedenie, stôl, stoličky, nábytok, nábytok spálne, kpeľne, na chodbe šatníkové skrine.


Rodinný dom: zastavaná plocha 457m2


Hospodárska budova: 33m2.


Pozemok: 1621m2 - šírka 21m dĺžka 77m


Orientácia: Čelo domu z ulice - Juhovýchod


Rodinný dom je dispozične a účelovo rozdelený na tri časti: Predná časť vo výmere 106m2 je aktuálne využívaná ako predajňa s outlet textilom. Je tu veľký obchodný priestor s veľkými výkladovými oknami, kuchyňa a WC. Stredná časť domu je aktuálne ako obytná s chodbou, kuchyňou, troma izbami, kúpeľňou a šatníkom z ktorej je vstup do priestrannej dvojgaráže 70m2 s elektronickou bránou. Z bočnej strany domu je pod prestrešením priestranné posedenie 30m2. Táto časť domu je čiastočne podpivničená. Steny sú z priznanej pálenej tehly s elegantným klembovým stropom. Zadná časť domu je využívaná pracovne ako kancelária s kuchyňou, WC, chodbou a veľkým skladom.


Prístup z ulice na dvor je cez elegantnú, elektronicky otváranú bránu, bránku. Prístupvá cesta je z kvalitnej, krásnej keramickej dlažby. Na celom pozemku je parková úprava, stomy, kríky, porasty, opatrené s plne automatickou závlahou. V zadnej časti pozemku je jazierko s rybami, vodopádom a detský domček.


V strednej časti pozemku je murovaný sklad s elektrinou a vodou a saunou.


Dom je napojený na všetky siete. Všetky sú nové rekonštruované r. 2012. - Elektrina 230/400V/25A. Nové medené rozvody, zásuvky a vypínače.


- Ústredné kúrenie kotlom na zemný plyn, nové radiátory korado. Kotol má 120l nádrž na ohrev vody. V obývačke je Krb na tuhé palivo.


- Voda mestská, odpad napojený na mestskú kanalizáciu, ohrev súbežne s ÚK. zadnej relaxačnej zóne je vlastná vŕtaná studňa odkiaľ je automatické zavlažovanie pozemku rozdelené do 6-sekcií.


- Internet, KábTV.


STAVBA: Rodinný dom je murovaný prevažne z pálených tehál, postavený na betónových základoch. Obvodové múry hr. 40-80cm sú nanovo odizolované vodorovnou aj zvyslou izoláciou. Strop je dvojitý drevený trámový. Strecha nová so škridlou kritinou Mediteran, ktorá dodáva streche jedinečnú stredozemskú eleganciu. Odkvapové rýni. Plastové okná a vstupné dvere. Nové inteiérové dvere. Podlahy plávajúce, keramická dlažba a betón.


925 21 Sládkovičovo (GA). 5641 obyvateľov. Dobrá občianska vybavenosť: MÚ, pošta, polícia, úrad práce, kultúrny dom, škôlky, školy (základné, stredná, vysoká), zdravotné stredisko, lekáreň, banky (SLSP, VÚB), hoteli Grand a Tevel, supermarket Jednota, TESCO, obchody, služby, wellness, fitness, sauna, bowling, biliárd, futbalový štadión, termálne kúpalisko Vincov les, jazero, lesy.Autobusová a železničná stanica. .

GA 6km. BA 43km, TT 27km, SC 15km, NR 43km


Poskytujeme kompletný, odborný servis počas prevodu vlastníctva nehnuteľnosti až po jej prevzatie a prepis energií.

Bezplatne sprostredkujeme úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 38 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty