Pon..." >

Pon..." > Ponúkam na predaj výnimočný rodinný dom vo Vyšnom Klátove, 12 km od centra Košíc.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 08. 2022
Vyšný Klátov, Vyšný Klátov
Ponúkam na predaj výnimočný rodinný dom vo Vyšnom Klátove, 12 km od centra Košíc.
370 000 €

Ponúkam na predaj výnimočný rodinný dom vo Vyšnom Klátove, 12 km od centra Košíc.

370 000 €

možnosť hypoúveru


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 220 m2
  Plocha pozemku: 650 m2
 • Cena za m2: 1 681,82 €/m²
  ID inzerátu: 4757384
" ZĽAVA "


Ponuka vo výhradnom zastúpení.


Hľadáte na kúpu rodinný dom v tichom a prírodou obkolesenom prostredí v blízkosti Košíc ? Ponúkame vám na predaj nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite Vyšný Klátov. Rodinný dom obývaný od roku 2007 je po kompletnej a rozsiahlej rekonštrukcii ktorá bola vykonaná s citom a dôrazom na zachovanie pôvodného rázu domu. Dom po kompletnej rekonštrukcii poskytuje vysoký komfort bývania počas celého roka. Lokalita je ideálna na letné a zimné športy, horské bicykle, turistika, lyžovanie.


Prístup do mesta je bezproblémový, bez dopravných obmedzení. Vzdialenosť do centra mesta 12 km.


Členenie domu:


Prízemie – vstupná predsieň, kuchyňa s jedálenskou časťou a schodiskom, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, miesto na fínsku saunu s vstupom z kúpeľne, WC s práčovňou, garáž


Poschodie so sedlovou strechou – obývačka, 2 veľké izby, kúpeľňa šatník.


V suteréne domu sa nachádza špajza a vinná pivnica s vykurovaním.


Celková úžitková plocha domu je cca 220 m2.


Na dome bola vykonaná kompletná izolácia základov, nové rozvody inžinierskych sietí, plynové kúrenie je podlahové kombinované s radiátorovými telesami v izbách a teplovzdušným krbom v obývacej izbe (alternatíva miestneho kúrenia drevom) s rozvodmi tepla do izieb a obývačky na poschodí, kompletne nová strecha s pálenou škridlou a tepelnou izoláciou, zvody dažďovej vody sú vyústené do retenčných nádrží ktoré sa využívajú na polievanie záhrady, dvora, okrasných skaliek. Nové omietky, stierky v celom dome, zateplenie domu minerálnou vlnou a nová fasáda boli realizované v roku 2016 spolu s výstavbou prístrešku pre dve autá s garážovou bránou s možnosťou vjazdu áut do dvora a garáže z hornej časti pozemku. Na pozemku sa ďalej nachádza novopostavený drevený altánok rozmerov 3 x 5 m Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia, plyn, vodovod, kanalizácia)


Rodinný dom disponuje fotovoltickou elektrárňou na streche domu s inštalovaným výkonom 8,6 kW, ktorá na základe zmluvného vzťahu vyrába a dodáva elektrinu od roku 2011. Do 01.06.2026 je zmluvne zabezpečený výnos cca 13 000 EUR. Aj po tomto termíne sa bude fotovoltická elektráreň významne podieľať na pokrytí vlastnej spotreby elektriny v dome. Elektráreň vyrobí približne tretinu elektriny pre vlastnú spotrebu + dodávka elektriny do rozvodnej siete s výnosom v závislosti od aktuálnej ceny elektriny, prispeje k optimalizácii nákladov pri prevádzke domu.


Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 650 m2, pozemok má kompletnú parkúrovú úpravu so stromovou výsadbou a skalkou ktorá tvorí dominantu pozemku. Chodníky a spevnené plochy sú vyhotovené zo zámkovej dlažby a z časti z kamienkového koberca, pozemok je oplotený a disponuje dvomi samostatnými vstupmi v dolnej a hornej časti pozemku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty