Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Dobrovičova, Bratislava I - Staré Mesto
Nadštandartne kancelárske priestory v centre Bratislavy
Cena dohodou

Nadštandartne kancelárske priestory v centre Bratislavy

Cena dohodou


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
 • ID inzerátu: 4757798
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné administratívne priestory na prestížnej adrese v centre Starého Mesta - Dobrovičová ulica s možnosťou parkovacieho státia.

KANCELÁRSKE PRIESTORY:

Ponúkame Vám administratívne priestory na 7-dmich podlažiach v rôznych úpravách - open space, kancelárie ale aj nedokončený priestor, ktorý môže byť dokončený napríklad podľa Vašej predstavy.

Samozrejmosťou je klimatizácia, alarm, toalety, sprcha, či kuchynské zariadenie. Samotná budova prešla kompletnou revitalizáciou - nová kotolňa, stúpačky, na každom poschodí vlastná serverovňa.

Na streche budovy sa nachádza úžasný relaxačný priestor ideálny na väčší catering s kuchynským kútom, kde si užijete príjemnú atmosféru starého mesta, ale pokojne si tam môžete vychutnať aj obednú pauzu s kolegami :).

Budova má k dispozícii 24 hod. recepciu a kamerový systém. Taktiež sa tu nachádza väčšia miestnosť na rôzne využitie, napríklad ako sklad.

V prípade, že potrebujete zorganizovať prezentáciu pre kolegov alebo obchodných partnerov, ponúkame Vám premietaciu miestnosť.

Na jednom z podlaží je možné prenajať aj menšie samostatné kancelárie o výmere cca 20m2 s vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením.

Na prízemí budovy sa nachádza príjemná kaviareň. V prípade potreby nie je problém na rôzne eventy zabezpečiť catering, kuchyňa je k dispozícii.

Ak by ste potrebovali zabezpečiť ubytovanie zahraničných kolegov alebo klientov, ponúkame Vám k dispozícii 3 kompletne prerobené ubytovacie jednotky s vlastnou kuchynkou :).

Tento administratívny priestor ponúka naozaj rôzne možnosti a preto uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta. Na rôznych úpravách priestoru sa vieme dohodnúť, aby vyhovoval Vašim predstavám.

LOKALITA: Kancelárske priestory sú situované v prestížnej lokalite v nadštandardnej budove na Dobrovičovej ulici. Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti, krásu starého mesta a výhľad na Bratislavský hrad.

CENA NÁJMU:

Cena prenájmu je vyžiadanie v RK. Elektrika bude účtovaná podľa spotreby, garantujeme však veľmi optimálne náklady. Parkovanie je možné v garáži v cene 250€/miesto/mesiac. Každé podlažie môže mať k dispozícii 2 parkovacie státia. V garáži je nabíjacia stanica pre elektromobil ako aj pre elektrické kolobežky.

V prípade, že prejavíte záujem o celú budovu na 7-dmich podlažiach, cena je po vzájomnej dohode.

Teším sa, kedy Vám túto výnimočnú budovu, ktorú vieme prispôsobiť Vaším individuálny požiadavkám predstavím na osobnej obhliadke :).

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty