Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 05. 2022
Seč
Predaj pozemku 555m2, Seč
Cena dohodou

Predaj pozemku 555m2, Seč

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 555 m2
  • ID inzerátu: 4758653
Na tejto Zemi existuje niekoľko metrov štvorcových, ktoré čakajú na svojho vysnívaného majiteľa.
Ak hľadáte slnečné tiché prostredie kde si v kľude vychutnáte svoju rannú kávu či zrelaxujete na terase, mám tu také ako stvorené pre Vás!

Ponúkam na predaj pozemok v obci Seč s celkovou rozlohou 555m2 s rozmermi pozemku cca 28 x 20 m. Všetky IS sa nachádzajú priamo na pozemku.
Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, pred pozemkom je autobusová zástavka. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, kostol, obecný úrad aj materská škola.

Kúpeľné mesto Bojnice so zámkom, kúpaliskom, zoologickou záhradou je v blízkosti 13km a 15min autom ,okresné mesto Prievidza 17km a 20min autom. Vodná nádrž Nitrianske Rudno 3km a 5min autom. Okolie ponúka širokú možnosť na trávenie voľného času počas celého roka.

K predaju je možnosť zaobstarania aj vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie na dom, spolu s postavením domu na kľuč.

Pozemok je voľný k predaju IHNEĎ . Financovanie je možné vlastnými prostriedkami alebo aj hypotekárnym úverom. Pre bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu