Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Magurská, Bratislava III - Nové Mesto
Arvin & Benet | Unikátny nebytový priestor na Kramároch
Cena dohodou

Arvin & Benet | Unikátny nebytový priestor na Kramároch

Cena dohodou

INFO V RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 126 m2
 • ID inzerátu: 4758796
Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečný obchodný priestor v bytovom dome na Magurskej ulici na Kramároch.

Priestor sa nachádza na prízemí v bytovom dome, v ktorom nájdete niekoľko obchodných prevádzok a byty. Benefitom je skvelá lokalita a unikátnosť dispozície nebytového priestoru, ktorý je vhodný pre zriadenie širokého spektra podnikateľských zámerov (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/631/unikatny-nebytovy-priestor-na-kramaroch).

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/631/unikatny-nebytovy-priestor-na-kramaroch

Dispozícia nebytového priestoru ponúka možnosť realizácie troch vstupov. Z existujúceho vstupu vojdete do centrálnej časti o výmere 60 m². Vedie z nej chodba do ďalšieho traktu s jednou prechodnou miestnosťou a ďalšou chodbou sa vyústi do poslednej miestnosti, kde sa dá realizovať druhý vstup do obchodného priestoru. Tretí vstup je možné vytvoriť priamo z vchodu do bytového domu. Centrálna miestnosť má vysoké stropy, ktoré ponúkajú bohaté možnosti pri dizajnovaní ich využitia, pretože si môžete vytvoriť miestnosť s vysokými stropmi alebo aj alternatívu dvoch poschodí.

Nebytový priestor je aktuálne v štádiu holopriestoru, ponúkame vám aj vizualizácie priestoru navrhnutému pre kancelárske priestory. Tento zaujímavý priestor môže byt vhodný pre masážny salón, rôzne vnútorné športové aktivity, administratívne, skladové účely, alebo umelecký ateliér.

Verejné parkovanie je možné v okolí bytového domu.

Možnosť odpočtu DPH.

Lokalita:

Nebytový priestor sa nachádza v príjemnej časti Krámárov s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. V blízkosti je Nemocnica s poliklinikou, lekárne, potraviny Tesco Expres, či Delia a zástavka MHD (Magurská) je len na niekoľko krokov.

Cena: INFO V RK
Výmera: 126,61 m²

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/631/unikatny-nebytovy-priestor-na-kramaroch.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu