Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 07. 2022
Ulica Mikovíniho 9402/22, Trnava
3 izbový dizajnový byt v novostavbe s parkingom
235 000 €

3 izbový dizajnový byt v novostavbe s parkingom

Ulica Mikovíniho 9402/22, Trnava, okres Trnava
235 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 75 m2
  • Cena za m2: 3 133,33 €/m²
    ID inzerátu: 4759292
Ponúkame na predaj dizajnovo prepracovaný 3 izbový byt v novostavbe s veľkým parkovacím státím, pivničnou kobkou a okamžitým výjazdom na R1, D1 (Bratislava 25 min.) o celkovej ploche 75,5 m² (72 m² + 3,5 m² loggia).

Interiér je navrhnutý farebne podľa konceptu Yin a Yang (princíp rovnováhy), tak aby nikdy neomrzel a čas trávený v ňom bol čas, ktorý nás napĺňa radosťou a energiou do každého nového dňa počas všetkých ročných období.

Dispozícia bytu je naprojektovaná tak aby miesta kde tvoríme cez deň najviac času (kuchyňa, obývacia miestnosť) disponovali otvorenou veľkou plochou a presklením pripomínajúce bývanie v dome. Rozmerná samostatná kúpelňa disponuje oknom a detská izba priestorom, ktorý poskytuje rozsiahle aktívne kreatívne využitie. Orientácia bytu poskytuje maximálne súkromie a ideálne svetelné podmienky bez prehrievania a taktiež úsporného energetického chodu domácnosti.

V interiéri sú použité len materiály vysokej kvality a trvácnosti. Podlaha masívne dubové drevo, kuchynská linka vyrobená v Taliansku so 6 vrstvovým striekaným lakom, smaltované kuchynské spotrebiče vyrobené v Taliansku, kúpeľňová sanita švajčiarskej značky na čele s voľne stojacou vaňou z liateho mramoru, obklady vyrobené v Taliansku, porcelánové svietidlá, vypínače ručnej výroby, interiérové dvere a nábytok z masívneho dreva.

Byt sa predáva kompletne zariadený. Pre ľahší výpočet uvádzam, že celkové náklady na zariadenie interiéru, dokúpenie parkovacieho státia a pivničnej kobky sú minimálne 52 tisíc eur. Po odpočítaní tejto sumy máte výslednú cenu novej holostavby, v ktorej je možné okamžite bývať, bez nutnosti niekoľkomesačného zariaďovania, čakania. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918022456.

Tento byt bol zapožičaný na účely natáčania televíznej relácie Bez servítky, záznam a teda možnosť čiastočnej videoprehliadky si môžete v prípade záujmu pozrieť od 2:50 v odkaze tu :
https://videoportal.joj.sk/bez-servitky/epizoda/96140-bez-servitky (naživo sú farby krajšie, odporúčam vidieť osobne).

Poloha bytu :
výhodná poloha spočíva v rýchlom výjazde na R1, D1 (Bratislava, Pieštany, Nitra 20 - 25min.), dostupnosť centra, vlakovej, autobusovej stanice (pešo 10 - 15 minút), dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti, ako sú potraviny - nový Lidl vzdialený 1 minutú pešo, štátna - súkromná škôlka, základná, stredná škola Best, kaderníctvo, kozmetika, autobusová zastávka, stomatológia, nemocnica, lekáreň, športové, detské ihriská v blízkosti nákupné centrá, v blízkej dobe aj nákupné, administratívne centrum Island vzdialené 100 m,...

Plocha bytu: 72 m² + 3,5 m² loggia
kuchyňa + obývacia miestnosť = 31,5 m²
chodba 7,5 m²
izba 1 = 15,5 m²
izba 2 = 10,3 m²
kúpelňa = 5,6 m²
wc 1,6 m²
parkovacie miesto = 15 m²
pivničná kobka 1,5 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo