Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 05. 2022
Nová, Príbovce
Moderná novostavba: priestranný rodinný dom
235 000 €

Moderná novostavba: priestranný rodinný dom

235 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 132 m2
  Plocha pozemku: 443 m2
 • Cena za m2: 2 043,48 €/m²
  ID inzerátu: 4759320
Objavte nový význam pre komfortné bývanie s nízkymi nákladmi.

Ponúkame modernú novostavbu v obci Príbovce, len 8 km od okresného mesta Martin. Nastavte myseľ na to dôležité - rodinu, komfort a bezpečie - o to všetko sa postará lokalita a atmosféra domu bez zbytočne minutej energie, a to doslova - dom je navyše nízkoenergetický.
Príjemnú atmosféru navodí už vstupná chodba. V dome čakajú, pripravené na bývanie, 3 samostatné veľké izby. Centrom rodinného života sa stáva priestranná obývačka prepojená s kuchyňou s veľkými balkónovými oknami, ktoré zabezpečia celodenné slnečné svetlo. V letných mesiacoch je pripravený vstup na vonkajšiu terasu, z ktorej si vychutnáte množstvo pohodových spoločenských večerov ako aj výhľad na upravený pozemok.
Preplnené obývacie priestory nemá nikto rád, preto je k dispozícii špajza, technická miestnosť a skladová miestnosť so samostatným vchodom.
Bývajte komfortne. Dom je postavený z najkvalitnejších materiálov - zabezpečujú nielen komfort, ale aj náklady na spotrebu energií nižšie než v byte.
Parkujte bezpečne. Na pozemku sú vybudované krycie parkovacie miesta pre 2 autá. Myslíme progresívne, a preto je v priestore parkovacích miest predpríprava na nabíjanie elektromobilov.
Doprajte si súkromie. Parkovacie miesta opticky oddeľujú pozemok od obecnej komunikácie. Každý si zaslúži spať v bezpečí.
Vyhnite sa zložitým úpravám. Obvodové murivo - tehla, okná 6 komorové zn. Slovaktual, 3 sklá antracitovej farby, zateplenie 15 cm. Zapojená IS: voda, elektrika, kanalizácia, v celom dome podlahové kúrenie. Predpríprava na fotovoltalický systém. Kúpou novostavby odpadá potreba rekonštrukcie.
Zabezpečte si komfort, bezpečie a moderné bývanie v nízkoenergetickej novostavbe. Vykročte správnym smerom už dnes a dohodnite si obhliadku na telefónnom čísle: +421904055550.
Sme tu pre Vás.
Váš Alt Real.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu