Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2022
Jantárová, Bratislava V - Jarovce
OPÁL-Predaj bytu (4 izbový) 96 m2 S TERASOU AJ ZÁHRADOU-Jarovce
375 000 €

OPÁL-Predaj bytu (4 izbový) 96 m2 S TERASOU AJ ZÁHRADOU-Jarovce

375 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 96 m2
 • Cena za m2: 3 906,25 €/m²
  ID inzerátu: 4759374
Realitná kancelária RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový byt v novom developerskom projekte OPÁL v Jarovciach. Kolaudácia 03/2023

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Lokalita: Jarovce, Developerský projekt OPÁL
Úžitková plocha bytu: 95,75 m2
Plocha terasy: 14 m2
Plocha záhrady: 79 m2
Výťah: áno
Poschodie: 2/3
Stav: novostavba
Vykurovanie: ústredné

DISPOZÍCIA BYTU:
Chodba: 8,29 m2
Spálňa: 19,58 m2
Izba: 13,37 m2
Izba: 20,50 m2
Obývacia miestnosť s kuchyňou: 26,54 m2
Kúpeľňa +WC: 5,85 M2
Špajza: 1,62 m2
Spolu: 95,75 m2
Terasa: 14 m2
CELKOVO: 109,75 m2
Záhrada: 79 m2

Jedná sa o veľký priestranný 4 izbový byt s obrovskou 14m2 terasou a 79m2 vlastnou záhradou. Byt vo výnimočnom projekte pre ľudí ktorí majú radi vysoký štandard ale zároveň majú radi svoj kľud, ktorý zaručí okolie prírody. K bytu prislúcha pivničná kobka a taktiež dve parkovacie státia, spoločné priestory a pekný areál.

STAV BYTOVÉHO DOMU:
Novostavba pripravená na zariadenie podľa vlastných predstáv s možnosťou zmeny dispozície bytu ktorý bude zhotovený do štádia holobyt no v prípade záujmu s možnosťou dokončenia do štandardu.

LOKALITA:
Medzi jeden z najsilnejších benefitov polohy určite patrí novovybudovaná infraštruktúra v rámci výstavby Obchvatu D4/R7 a jeho dialničných vetiev
Jarovce-Bratislava
Rakúsko-Maďarsko
Jarovce-Maďarsko
Jarovce sú skvelým miestom pre život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Výborné dopravné napojenie a občianska vybavenosť: súčasťou projektu bude komplexná obchodná vybavenosť. Priamo v Jarovciach sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, napojenie na cyklotrasu, futbalové ihrisko.

CENA BYTU: 375.000,00 €(byt bude zhotovený do štádia „holobyt)“+2x Garážové státie+ kobka s výslednou cenou 414.900,00 €
Predmetom bude postúpenie práv a povinností.


PLATBA: Kúpu je možné financovať hypotekárnym úverom. Kompletný proces kúpy nehnuteľnosti, vrátane financovania a súvisiacich služieb je bezplatne zabezpečený realitnou kanceláriou.

CELKOVÝ DOJEM:
Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti Bratislavy. Už svojím vzhľadom sa Opál odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry.

Výhodou tohto bytu je jeho dispozičné riešenie. Priestranná terasa a záhrada majiteľovi zabezpečí dostatočný pocit súkromia, pripomínajúci bývanie v rodinnom dome. Bytový komplex, postavený z kvalitných materiálov poskytne priestor pre zdravé a ekologické bývanie. Veľkou pridanou hodnotou bytu okrem výbornej lokality a dispozície je jeho orientácia, ktorá umožní stráviť prijemné chvíle s rodinou pri západe slnka s výhľadom na okolitú prírodu. Okrem dobrého pocitu z nehnuteľnosti ako takej, byt a jeho lokalitu radíme do kategórie, ktoré z dlhodobého hľadiska zhodnotia investíciu do nehnuteľností.

www.bytyopal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu