Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 05. 2022
Szendrő, Maďarsko
Szendrő - 3i gazdovský rodinný dom od GEMINIBROKER
44 900 €

Szendrő - 3i gazdovský rodinný dom od GEMINIBROKER

Szendrő, Maďarsko
44 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 137 m2
  Zast. plocha: 137 m2
  Plocha pozemku: 1037 m2
 • Cena za m2: 327,74 €/m²
  ID inzerátu: 4759543
GEMINIBROKER Vám ponúka pekný gazdovský 3i rodinný dom v obci Szendrő. Plocha pozemku je 1037m2. Plocha domu: 137m2. V dome sa nachádzajú 3izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a pred domom je terasa. Druhý vchod vedie do samostatnej miestnosti - letnej kuchyne/kotolne. Vykurovanie je v dome zabezpečené prostredníctvom radiátorov - je možné voliť medzi plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo. Kúriť je možné aj pieckami, dom má 3 komíny. Podlahy: dlažba + plávajúca podlaha + betón v 1 izbe. Niektoré okná sú plastové, ostatné sú drevené. Všetky inžinierske siete sú do domu zavedené: obecná voda, elektrina, plyn a je napojený aj na verejnú kanalizáciu. Dom bol postavený v roku 1973 z tehál a je vo veľmi dobrom stave. Strecha je škridlová. Na pozemku sa nachádza ešte jeden samostatný malý domček v ktorom je jedna miestnosť. Pri dome sa nachádza aj prístrešok pre auto a za domom je zastrešená terasa. Na pozemku sa nachádzajú chlievy pre zvieratá. Pozemok je rovinatý, slnečný a je z neho krásny výhľad, vidieť aj známu výhliadkovú vežu v Szendrő. Zariadenie je možné odkúpiť. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej časti obce mimo hlavnej cesty a od Košíc je vzdialená necelých 70km, po rovnej a dobrej ceste, čiže cesta autom môže trvať len 1 hodinu. Od hraničného priechodu Hosťovce/Turňa nad Bodvou je mesto Szendrő vzdialené necelých 30km.


Cena 44 900 €Mesto Szendrő má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, kostoly, obchody, železiarstvo, lekáreň, zdravotné stredisko, polícia, hasiči, bankomat, čerpacia stanica, pekáreň, cukráreň, nové detské ihrisko, ale aj výhliadková veža, múzeum modrotlače, kaštieľ Csákyovcov, či priestory pre organizovanie väčších podujatí s rybníkom a mnoho ďalších zaujímavostí. V okolí obce sú tiež rôzne turistické, ale aj rekreačné príležitosti - neďaleko sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca s možnosťou kúpania aj rybárčenia, zatopený lom s jantárovo modrou vodou a zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya, jaskynný komplex Aggtelek uprostred ktorého stojí 800-ročný kaštieľ, najzachovalejší kláštorný komplex Pálos kolostor v malebnej obci Martonyi, Törley - kaštieľ v obci Galvács za zmienku stojí aj morské oko v obci Jósvafő a múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Športovcov poteší basketbalové, tenisové, prípadne futbalové ihrisko a rôzne turistické chodníčky a cyklotrasy.


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.skNaši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty