Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 05. 2022
Szalonna, Maďarsko
SZALONNA- 3i RD pri jazere Rakaca od Geminibroker
30 800 €

SZALONNA- 3i RD pri jazere Rakaca od Geminibroker

Szalonna, Maďarsko
30 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1200 m2
 • Cena za m2: 308 €/m²
  ID inzerátu: 4759548
GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szalonna, len 2km od obľúbeného jazera Rakaca, kde je možné rybárčiť, venovať sa vodným športom alebo len tak relaxovať. Pozemok má veľkosť cca 1200m2. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC a chodba. Vykurovanie v dome je zabezpečené nádhernými hodnotnými pieckami, ktoré sú zahrnuté v cene. Všetky okná a dvere sú vymenené za plastové. Podlahy sú betónové+dlažba. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete okrem plynu - obecná voda, elektrina a verejná kanalizácia. Dom bol postavený v roku 2005 z tehál a strecha je škridlová. Celkovo je dom aj strecha v dobrom stave, napriek tomu, že už dlhšie je dom neobývaný. Pozemok je rovinatý a slnečný, vhodný aj na pestovanie. Nehnuteľnosť je situovaná mimo hlavnej cesty na okraji dediny v sympatickej, príjemnej a pokojnej časti obce Szalonna. Obec je vzdialená 65km od Košíc a cesta autom trvá menej než hodinu, navyše po dobrej, väčšinou rovnej ceste. Od hraničného priechodu Turňa nad Bodvou/Hosťovce je vzdialená len 25km.


Cena 30 800 €


Okolie je vhodné pre relax a odpočinok s množstvom turistických ale aj rekreačných príležitostí v okolí (je tu napríklad jaskynný komplex Aggtelek uprostred ktorého stojí 800-ročný kaštieľ, vyhliadková veža v Szendrő, Törley - kaštieľ v obci Galvács, najzachovalejší kláštorný komplex Pálos kolostor v malebnej obci Martonyi, obľúbená vodná nadrž Rakaca s možnosťou rybárčenia, zatopený lom s jantárovo modrou vodou či zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya, za zmienku stojí aj morské oko v obci Jósvafő a múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Športovcov poteší basketbalové, tenisové, prípadne futbalové ihrisko a cyklotrasy). Obec Szalonna patrí k tým menším obciam, no nachádza sa tu obchod, pošta, škola, škôlka, kostol, novootvorená pekáreň či autobusová zastávka. V neďalekom meste Szendrő však nájdeme aj čerpaciu stanicu, bankomat, cukráreň, rôzne obchody, železiarstvo, zdravotné stredisko, políciu, hasičov, nové detské ihrisko a ešte omnoho viac.


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.skNaši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty