Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 05. 2022
Szögliget, Maďarsko
Szögliget - unikátny rodinný dom na rekonštrukciu - GEMINIBROKER
33 300 €

Szögliget - unikátny rodinný dom na rekonštrukciu - GEMINIBROKER

Szögliget, Maďarsko
33 300 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Zast. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 2060 m2
 • Cena za m2: 302,73 €/m²
  ID inzerátu: 4759569
GEMINIBROKER Vám ponúka krásny charizmatický rodinný domček v úžasnom prostredí obce Szögliget. Pozemok má veľkosť 2060m2. V dome sa nachádza 5 miestností, z ktorých je možné vytvoriť napr. 2izby+kuchyňu+kúpeľňu a chodbu. Do domu vedú dva vchody. Tretím vchodom sa dostaneme do samostatnej miestnosti, z ktorej je možné urobiť dieľňu či tretiu izbu (tu je však zatečená strecha). Na konci domu je ešte šopa a vonkajší záchod (latrína). Vykurovanie - pieckami, sú 3 komíny. Dom bol postavený z kameňa a je v dobrom stave. Je pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Je potrebné vybetónovať podlahy v niektorých miestnostiach. Stropy - veľmi obľúbené krásne drevené gerendy. V dome je zavedená voda a elektrina. Je možné do domu zaviesť aj plyn a napojiť sa na verejnú kanalizáciu. Na pozemku je studňa. Strecha je škridlová, niektoré škridle sú prasknuté a na konci domu (v šope) je prepadnutá strecha, avšak pri vážnom záujme majiteľ môže dodať novú škridlu na celú strechu v cene!!! Nehnuteľnosť je situovaná v pokojnej, nádhernej obci v srdci prírody len 50minút od Košíc, po rovnej a dobrej ceste. Od hraničného priechodu Turňa nad Bodvou/Hosťovce je vzdialená 18km.


Cena 33 300 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.skNaši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty