Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Röntgenova, Bratislava V - Petržalka
BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov, Petržalka - Bratislava 24m2-1600m2.
264 €/mes.

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov, Petržalka - Bratislava 24m2-1600m2.

264 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 24 m2
 • Cena za m2: 11 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4760285
BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici Röntgenova, Bratislava.PRIESTORY: Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, bola postavená v roku 2008. V roku 2020 prešla rekonštrukciou spoločných priestorov, ktoré majú celkovou výmeru 11200m2. Dispozíciu je možno zmeniť podľa potrieb klienta. Nachádzajú sa tu aj bistro, kaviareň, letná terasa, na každom podlaží je kuchynka, sociálne zariadenia a serverovňa.
ŠTANDARD: Priestory sa prenajímajú nezariadené alebo čiastočne zariadené. Štandardom sú zelené technológie, energetická úspornosť, chladené stropy, cirkulácia vzduchu, individuálna regulácia teploty v každom priestore, dutinková podlaha / floorboxy, dvojitá fasáda pre úplné odhlučnenie, otvárateľné okná, bezbariérový prístup, vysokorýchlostný internet, profesionálna bezpečnostná služba 24/7.
PARKOVANIE: Budova disponuje takmer 200 parkovacími miestami v podzemnej garáži a pred budovou.

LOKALITA: Samostatne stojace budovy majú skvelú vizibilitu. V blízkosti je pešia zóna, obchodná galéria VIENNAGATE, obchodné centrum AUPARK, stravovacie možnosti, športové i relax vyžitie. Komfortne sa napojíte na MHD, železnicu ale aj diaľnicu.
CENA: 11 EUR/m2/mesiac, spoločné prevádzkové náklady 3,80 EUR/m2/mesiac, parkovacie miesta 80-95 EUR/mesiac. Ceny nájmu sú uvedené bez DPH.


Pre viac informácií prosím kontaktuje:

Realitný maklér: Petr Mík

Tel: +421 911 150 233Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Výťah: Áno
 • Kúrenie: Klimatizácia
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty