Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Hájna, Bernolákovo
Stavebný pozemok o rozlohe 562m2
215 000 €

Stavebný pozemok o rozlohe 562m2

215 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 562 m2
  • Cena za m2: 382,56 €/m²
    ID inzerátu: 4760643
Realitná kancelária Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Okrese Senec, v obci Bernolákovo na výstavbu rodinného domu.


Pozemok: plocha pozemku 562 m2, rozmery: 22m šírka a 25,5m dĺžka, IS: voda, kanalizácia,plyn a elektrina, rovinatý pozemok.Zastavanosť podľa UPI je 40%- iba jedna bytová jednotka.


Lokalita: Pozemok sa nachádza v novo vybudovanej lokalite v tichej ulici. Obec Bernolákovo má kompletnú občiansku vybavenosť,obchodné centrum Billa , Lidl, základnú školu,škôlky, lekár pre deti a dospelých, vlaková stanica. Obec ponúka pohodlné bývanie pre mladé rodiny, športové vyžitie - cyklotrasa . Blízke napojenie na rýchlostné cesty D1,D4,R7.


Cena: 215 000,- EUR


Realitný maklér: Tomáš Mrva, tel.: 0904/929 253Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Plyn: Na pozemku
  • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu