Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 06. 2022
Trnava
Predaj 3-podlažného rodinného domu v Trnave
339 000 €

Predaj 3-podlažného rodinného domu v Trnave

339 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 450 m2
 • Cena za m2: 1 130 €/m²
  ID inzerátu: 4760645
Z poverenia vlastníkov ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v blízkosti centra (cca 10 min chôdze.) v krajskom meste Trnava, ktorý je postavený na pozemku vo veľkosti 450 m2. Dom bol postavený v roku 1970 s obytnou plochou vo veľkosti 140 m2. Úžitková plocha vo veľkosti 300 m2 zahŕňa aj 3 terasy vo veľkosti 54 m2, 2 loggie vo veľkosti 9,40 m2, pivnicu vo veľkosti 70 m2 a tiež samostatne stojacu garáž - sklad vo veľkosti 20 m2.
Dom je postavený z pórobetónu, stropné konštrukcie sú železobetónové. Pred dvomi rokmi plochá strecha domu prešla rekonštrukciou, pričom bola pôvodná izolácia nahradená fóliou Fatrafol. TUV je zabezpečený plynovým kotlom, ktorý bol vymenený tiež pred 2 rokmi. Inak je dom v pôvodnom stave a nový majiteľ si ho môže zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.
Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy (figovníky, broskyne, marhuľa, jabloň a slivka).
V dosah sa nachádza autobusová a železničná stanica, veľký lesopark, nákupné centrum, reštaurácie, rôzne obchody, školy a rôzne inštitúcie.
Obhliadku je možné dohodnúť na tel. č. 0904462938.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa všetky poplatky a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti. Financovanie kúpy je možné realizovať aj cez hypotekárny úver. Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch. Energetický certifikát domu bude novému majiteľovi odovzdaný pri odovzdaní nehnuteľnosti.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty