Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 08. 2022
P. Križku, Kremnica
Teraz za lepšiu cenu! Kompletne zrekonštruovaný apartmán v samotnom srdci Kremnice
170 000 €

Teraz za lepšiu cenu! Kompletne zrekonštruovaný apartmán v samotnom srdci Kremnice

170 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
 • Cena za m2: 1 700 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4760673
Ak hľadáte trvalé bývanie v cene bytu s výhodami rodinného domu, chcete investovať do luxusnej nehnuteľnosti na ďalší prenájom alebo hľadáte víkendové bývanie v srdci hôr, kultúry, s kompletnou občianskou vybavenosťou, a to bez kompromisov, táto nehnuteľnosť je pre Vás ako stvorená!

Ponúkame Vám na predaj čerstvo zrekonštruovaný apartmán v historickom rodinnom dome z roku 1858, v centre mesta Kremnica, na ulici Pavla Križku.

Rodinný dom s pozemkom o výmere 875 m2 leží v pamiatkovej rezervácii mesta Kremnica a pozostáva z troch bytových jednotiek, z ktorých každá je prístupná cez vlastný samostatný vstup z exteriéru.

Samotný apartmán s veľkorysou výmerou až 100 m2 disponuje vstupnou chodbou, štyrmi priestrannými izbami, samostatnou kuchyňou a kúpeľňou s WC. Pred vstupom sa nachádza vlastná krytá terasa, ktorá je umiestnená v tichej časti spoločného dvora a ponúka dostatok priestoru na relax, či grilovanie. Sklad oproti apartmánu o rozlohe 8 m2 Vám zase umožní bezpečne si uložiť bicykle, lyže, náradie, či drevo do krbu. Oplotený dvor Vám poskytne súkromie pre pokojné chvíle so svojimi najbližšími a bezpečné hranie sa detí.

Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2012, vrátane strešnej krytiny a plastových okien. Tento rok bola na apartmáne realizovaná kompletná renovácia interiéru. Väčšina izieb je vybavená podlahovým kúrením, útulnú atmosféru počas dlhých zimných večerov Vám pomôže navodiť aj vlastný krb v obývacej izbe. V apartmáne sú zachované krásne klenbové stropy. Samozrejmosťou je pripojenie na všetky potrebné inžinierske siete.

Kremnické vrchy a samotné mesto Kremnica, označované aj ako slobodné kráľovské banské mesto, ponúkajú okrem spoznávania histórie a kultúrnych zážitkov aj rozličné možnosti turistiky, cyklistiky, či lyžovania. Vzhľadom k polohe apartmánu (úplné centrum mesta je vzdialené len dve minúty chôdzou) sú na pešiu vzdialenosť dostupné všetky významné pamiatky v meste. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza starobylý evanjelický kostol, Zechenterova záhrada, Mincovňa Kremnica, múzeá, a podobne.

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Terasa: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty