Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 06. 2022
Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka
Arvin & Benet | Prémiový penthouse z bieleho ónyxu s terasou snov
949 000 €

Arvin & Benet | Prémiový penthouse z bieleho ónyxu s terasou snov

949 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 190,6 m2
 • Cena za m2: 4 979,01 €/m²
  ID inzerátu: 4760711
Arvin & Benet ponúka na predaj prémiový rozľahlý penthouse v žiadanom projekte Petržalka City, s panoramatickým výhľadom na zeleň a Chorvátske rameno.

Petržalka city je obľúbený projekt známy kvalitnou nadčasovou architektúrou, príjemným okolím o čom svedčí fakt, že byty v ňom si udržiavajú dlhodobo vysoké ceny (lokalita je veľmi silný benefit bytu, určite si prečítajte text nižšie k lokalite).

V celom byte boli použité len tie najkvalitnejšie materiály a riešenia, napríklad dlažba v obývačke je tvorená bielym ónyxom v jeho najvyššej rade s tým, že jedna dlaždica má rozmery 3x1,5 metra a do bytu bola dodaná žeriavom.

Za osobitnú zmienku stojí miera svetlosti v celom byte, keďže v celom byte sú veľkoformátové hliníkové okná Schuco a vysoká miera diskrétnosti.

Pri formovaní interiéru sa veľmi dbalo na najvyššie formy technológií a čistý dizajn, na chladenie sú použité chladené stropy a na vykurovanie podlahové kúrenie. Byt má vlastné tepelné čerpadlo.

Byt sa rozprestiera na dvoch podlažiach, je veľmi premyslene rozdelený na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí.

Na terase je použité jedno z najlepších možných driev - IPE. Určite oceníte, že terasa disponuje miestom na sedenie, vírivkou s výhľadom, prémiovým ozvučením, osvetlením, elektrikou a prívodom na vodu.

Srdce bytu tvorí denná časť – rozľahlá obývacia izba spojená s kuchyňou s panoramatickým výhľadom na okolie Chorvátskeho ramena. Podlaha je z exkluzívneho bieleho ónyxu, komfort dodáva veľká pohodlná sedacia súprava, ktorá je elektricky polohovateľná - úžasné pohodlie na netflix .

Osvetlenie v obývacej izbe a nad jedálňou zabezpečujú špeciálne ručne vyrábané svietidlá, konferenčný stolík renomovaného talianskeho výrobcu PORADA, atmosféru dotvára krb a o ozvučenie sa stará špičkový systém SONOS.

Len samotná kuchyňa stála vyše 43 tisíc eur, čo výborne ilustruje, ako sa pri tvorbe interiéru rozmýšľalo. Dizajn podporuje, že nad ostrovčekom máme skryty odsávač a vzdušný dizajn podporuje subtílne svietidlo FLOS.

Elektrická platňa spolu s Tepanyaki grilom sa dá rozohriať až na 250 stupňov, je to obľúbený systém prípravy pokrmov. Varná doska je značky Kuppersbusch.
Kuchyňa má zabudovaný drvič odpadov, parnú rúru, mikrovlnku, kávovar a priestor pre televízor, čiže všetko máte po ruke, ale súčasne sú zachované čisté línie a všetko je skryté.

Milovníkov vína poteší v ostrovčeku zabudovaná chladnička na víno DUNAVOX, len pár krokov od terasy. Spodnú časť dopĺňa kúpelňa, ktorej dominujú prémiové veľkoformátové dlažby ITALGRANITI. Batériu vo všetkých kúpeľniach sú HANS GROHE vo vyšších radách.

Nočnú časť tvoria tri spálne, dve kúpeľne a veľkorysý odkladací priestor na chodbe. Najvýraznejším prvkom nočnej časti je hlavná spálňa s kvalitnou posteľou HYPNOS, ozvučením SONOS a vlastnou rozľahlou kúpeľňou s denným svetlom a dizajnovou voľne stojacou vaňou. V kúpeľni sa taktiež nachádza sprcha. Celej kúpeľni vládnu čisté línie, príjemné nadčasové farby a praktický dizajn.

Z dvoch spální sa dá vyjsť na loggiu.


Lokalita:

Začiatok Petržalky je už tradične považovaný za jednu z najžiadanejších bratislavských lokalít, keďže disponuje dobrou dostupnosťou do centra, výborné napojenie na diaľničnú sieť, bezkonkurenčnú občiansku vybavenosť a množstvo možností pre relax, šport, prechádzky, nakupovanie (Aupark), gastro a mnoho iného.

Priamo v komplexe sa nachádza posilňovňa, výborná reštaurácia Portofino, banka, kaviareň Monsters cafe, bistro Bearded Brothers a iné zaujímavé prevádzky. V bezprostrednej blízkosti komplexu sa taktiež nachádza pošta – stačí prejsť cez cestu.

Cyklotrasa začína priamo pri bytovom dome bez nutnosti ísť cez cestu. Medzi projektom a Chorvátskym ramenom, je vybudovaná bezpečná slnečná promenáda ako stvorená pre relax celej rodiny. Do tejto zóny nemajú prístup autá a je veľmi príjemne upravená, čiže je to oáza kľudu, bezpečnosti a pokoja.


Veľmi príjemným benefitom je blízkosť sadu Janka Kráľa, hrádze na korčuľovanie či cyklistiku.


Cena: 1 024 000 eur (949 000 eur byt + 3x25 000 eur parking)
Výmera: 264,25 m² (interiér 190,6 m² + terasa 58,4 m² + loggia 11,25 m²+ pivničná kobka 4 m²)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu