Dátum aktualizácie: 10. 12. 2023
Pánska Niva, Hlohovec
ŠPORTOVÉ CENTRUM: FITNESS, KURTY, SAUNA, BAZÉNY, PANSKÉ NIVY, HLOHOVEC
Cena dohodou

ŠPORTOVÉ CENTRUM: FITNESS, KURTY, SAUNA, BAZÉNY, PANSKÉ NIVY, HLOHOVEC

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Prevádzkový areál
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1997 m2
  Zast. plocha: 710 m2
  Plocha pozemku: 3981 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4761231
DESIRE REAL Vám výhradne ponúka na predaj Polyfunkčný športový areál s objektom určeným v zmysle kolaudačného rozhodnutia na šport a rekreačné účely. Lokalita: Panské Nivy, Hlohovec.

Video: https://youtu.be/GHZW4bFXy3s

POPIS OBJEKTU:
- Objekt bol skolaudovaný v roku 2006. V roku 2020 prebehla rekonštrukcia vykurovania a vymaľovanie priestorov. Objekt je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave.
- Budova je kombináciou železobetónovej konštrukcie s hrúbkou stien 30 cm a murovaných priečnych stien z Porothermu, alebo keramických tehál 12cm šírky. V podkroví je využití sádrokartónový podhľad, vo vlhkom prostredí boli použité sádrokartóny pre vlhké prostredie. Krov je drevenný valbový, strešná krytina Tondach. Budova je zateplená a upravená fasádnou omietkou. Okná plastové s dvojskom, v podkroví sú okná drevenné strešné zn. Fakro. Vykurovanie plynovými kotlami Protherm 4ks, v podklroví sa nachádza pohlahové kúrenie, na nižších podlažiach sú panelové radiátory Korad. Stavba je napojená na všetky IS: verejný rozvod vody, kanalizácia, zemný plyn, elektická energia.
- Pozemok na ktorom sa objekt nachádza má výmeru 3981 m2, z toho zastavaná plocha 710 m2, úžitková plocha areálu je až 1997 m2.
- Pozemok je udržiavaný, je tu okrasná zeleň a nachádza sa tu parkovisko pre 30 áut.

DISPOZÍCIA:
Objekt ma celkovo 3 podlažia:
- V suteréme sa nachádza fitness centrum, kde sa nachádzajú stroje na bodybuilding a bežecké pásy, 3x squashové kurty, šatne, toalety a sprchy. Na rovnakom podlaží sa nachádza technické zázemie - kotoľňa, strojovňa vzuchotechniky a iné. Výmera podlažia 630,71 m2.
- Na prvom nadzemnom podlaží je hlavný vstup do budovy, recepcia s barom a skrinkami na odkladanie osobných vecí, priestorom na sedenie - konzumáciu jedla, vstupná hala s odkladacími kabínkami, detský kútik, suchá fínska sauna, parná sauna, ochladzovací bazénik, bazén s teplou vodou a oddychová časť s lehátkami. Výmera podlažia 683,17 m2.
- V podkroví - na poschodí sa nachádzajú 3 bytové jednotky 4-izbový, 3-izbový a 1 izbový byt, ktoré toho času slúžia na športové a rekreačné využitie. Nachádza sa tu: telocvičňa so spíningovými bicyklami, telocvičňa na skupinové cvičenia, mužská šatňa so sprchami a toaletami, ženská šatňa so sprchami a toaletami, 3x masážna miestnosť, sklad a zázemie pre personál. Z poschodia vedie samostatné schodisko do rehabilitačnej časti s bazénmi a saunami. Výmera podlažia 683,17 m2.
- Možnosť posedenia na terase
- Vonkajší areál v súčasnosti poskytuje veľkú časť pozemku o výmere 1000m2, ktorý je možné si doupravovať pre ďalšie podnikateľské zámery. Je možné tu vybudovať vonkajšie tenisové kurty, multifunkčné volejbalové a basketbalové ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, outdoor fitness, kolky, petang, letnú záhradu...

AREÁL JE VHODNÝ NA:
- Prevádzkovanie športov: fitness, body forming, kulturistika, squash, stolný tenis, plávanie dojčiat, plávanie, vírivý bazén, sauna, masáž, indoor cycling, fit ball, zumba, pilates, joga, power joga, ay fly training, trx, jumping, pump and jump, rehabilitačná fitlopta, cvičenie s deťmi, tanec, gymnastika a mnoho iných...
- Organizovanie firemných podujatí, tembuildingov a školení.
- Organizovanie spoločenských osláv s kapacitou max. 35 ľudí.
- Prevádzkovanie kuchyne - denné menu.
- Umiestnenie doplnkových služieb ako kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, solárium.

LOKALITA:
Lokalita Panská Niva sa nachádza v časti Hlohovca so zástavbou rodinných domov. V tesnej blízkosti pokračuje výstavba ďaľších 200 nových domov, ktoré sa môžu stať potenciálnymi budúcimi klientami.

VÝHODY:
- Jediné športovo relaxačné cetrum v Hlohovci. Mesto zatiaľ nemá objekt podobného charakteru.
- Zabehnutá klientela
- Možnosť prebudovania časti nehnuteľnosti na byty, alebo penzión.
- Možnosť rastu - rozšírenie v časti záhrady.

CENA:
Cena na vyžiadanie v RK! K dispozícií znalecký posudok z r. 2018.
Nenechajte si újsť túto jedinečnú príležitosť a kontaktujete nás čo najskôr!
Kontakt: Mária Cillerová, +421905881936, cillerova@desire.sk

© Text, fotografie, video a 3D sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie DESIRE REAL s.r.o.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2006
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
 • Rok kolaudácie: 2006
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí