Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2022
Lipová, Topoľčany
Rezidencia LIPOVA - 3i byt orientovaný do záhrady
218 900 €

Rezidencia LIPOVA - 3i byt orientovaný do záhrady

218 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 97,63 m2
 • Cena za m2: 2 242,14 €/m²
  ID inzerátu: 4761258
Ponúkame Vám 3 izbové byty vo viacerých variantách od 79 m2 do 95 m2, každý byt má loggiu alebo balkón a pivničnú kobku. Dlhé lóggie majú tieniace statické aj pohyblikvé prvky, ktorými si vytvoríte dokonalé súkromie. Moderná dispozícia vytvára úložné priestory, dve toalety či priestor pre práčku a sušičku. Okrem toho má väčšina bytov všetky izby s východom na lóggiu. Byty majú podlahové kúrenie napojené na vlastnú kotolňu v suteréne. Každý byt má predprípravu na klimatizáciu a elektrické exteriérové žalúzie. Plastové okná sú vybraté v modernej farbe achatgrau, ktoré presne ladia do jemného dizajnu bytového domu.

Predstavte si miesto, kde sa prémiový štýl hladko snúbi s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. To všetko vsadené do kľudnej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychnutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Využite možnosť prefinancovať byt v našej Rezidencia Lipova cez hypotekárny úver od VUB banky a získajte tak zdarma klimatizáciu do celého bytu *. Okrem toho si vychutnáte zjednodušený proces schvalovania, žiadne znalecké posudky, schvalenie s aktuálnou úrokovou sadzbou a navyše Vám doba fixácie začne plynúť až po kolaudácii. Informujte sa priamo na ktorejkoľvek pobočke VUB banky.

Rezidencia LIPOVA má 55 bytov, 45 garážových parkovacích miest a 43 vonkajších parkovacích miest. Otvorený zelený dvor bude mať prvky detského ihriska a work outové ihrisko.

Byty sú v prevedení štandard.

Cena bytov typ 8 a 9 je od 218 900 Eur, tento typ bytu sa nachádza na každom poschodí.
www.rezidencialipova.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 17 m²
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu