Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 06. 2022
Alžbetin dvor, Miloslavov
REZERVOVANÉ! PROMINENT REAL predá nový 4 izbový rodinný dom v Alžbetinom dvore.
302 900 €

REZERVOVANÉ! PROMINENT REAL predá nový 4 izbový rodinný dom v Alžbetinom dvore.

302 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 617 m2
 • Cena za m2: 2 423,20 €/m²
  ID inzerátu: 4761479
PROMINENT REAL ponúka na predaj nový 4 izbový RD v Alžbetinom Dvore, časť Miloslavov. Ide o samostatne stojaci murovaný rodinný dom typu bungalov s úžitkovou plochou 125 m2, ktorý sa nachádza na pozemku s rozlohou 617 m2. Dom sa predáva v stave holodomu.

Dispozícia je veľmi obľúbená a praktická. Pri vstupe do domu sa na pravej strane chodby nachádza toaleta s umývadlom, na ľavej strane je miesto na šatník. Oproti chodbe je tiež miesto na šatník. Po ľavej strane vchádzame do priestrannej a vďaka veľkým oknám krásne presvetlenej obývačky s jedálňou s rozlohou 28,42 m2 a výstupom na terasu, ktorá je krytá a je možné ju rozšíriť podľa vlastných predstáv. V obývacej izbe je priznaný strop, sú tu drevené masívne trámy a je tu predpríprava na krb. Kuchyňa má rozlohu 9,10 m2 a nechýba ani komora s rozlohou 2,91 m2. Ďalej sa v dome nachádzajú tri spálne, k rodičovskej spálni patrí aj samostatný šatník. Kúpeľňa s rozlohou 8,15 m2 je priestranná, nechýba v nej vaňa, sprchový kút, toaleta a dvoj umývadlo. V dome je aj technická miestnosť, kde môžete umiestniť práčku a sušičku, je tu plánované aj umiestnenie rozvádzača, ústredne na alarm, rekordéru na kamerový systém a prípadne routeru na Telekom. V podkroví je úložný priestor o rozlohe 30 m2.

Technické vybavenie domu:
- tehlové murivo ( tehla Thermobrick 30 cm )
- zateplenie obvodového muriva je polystyrén 18 cm
- krov je drevený montovaný na mieru priamo na stavbe
- strešná krytina je značky Terran
- okná sú plastové, profily sú antracitovej farby z vonkajšej strany a biele zvnútra, výrobca SALAMANDER. Profily sú 5-komorové s izolačným trojsklom
- omietky sú vápenno cementové s maľovkou bielej farby, potery sú cementové
- dom je napojený na všetky siete ( voda, kanalizácia, elektrika )
- plyn je privedený k okraju pozemku, ale nebola zrealizovaná prípojka z dôvodu elektrického podlahového vykurovania
- vykurovanie je podlahové elektrickými rohožami, ktoré oproti teplovodnému podlahovému kúreniu majú viacero výhod, ako napr. kratšia nábehová doba, presnejšia možnosť regulácie každej izby – prípadne časti domu, nie je potrebný servis ( ročné ušetrenie 150-200 Eur len za servisnú prehliadku )
- ohrev teplej úžitkovej vody je zabezpečený elektrickým zásobníkovým ohrievačom s objemom 125 l, umiestnenom v technickej miestnosti
- elektroinštalácia je klasická v zmysle STN. Spínače a zásuvky sú od belgického výrobcu NIKO a je možné bez veľkých zásahov meniť farebnosť krytiek a rámikov
- v dome je zrealizovaná predpríprava na fotovoltiku
- dom je napojený na rozvody Telekomu

V obci sa nachádza škôlka, 9 ročná základná škola, dvoje potraviny, zmrzlina, krytá plaváreň, fitness, reštaurácia, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, tenisový kurt a lekáreň. Veľkou výhodou je, že je tu priamo železničná stanica ako aj zastávka autobusu.

Cena: 302.900,- EUR

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na tel.č.0905 456 542

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Počet garážových státí: 3
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu