Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Sedlárska, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s pavlačou, Staré Mesto
299 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s pavlačou, Staré Mesto

299 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 62 m2
 • Cena za m2: 4 822,58 €/m²
  ID inzerátu: 4761970
V historickom centre Bratislavy ponúkame na predaj 2-izbový byt s vysokými stropmi orientovaný do tichého dvoru. Byt je umiestnený v pamiatkovo chránenom dvojposchodovom dome. Výhodou bytu je samostatné poschodie bez susedov.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba s kuchyňou a jedálňou so vstupom na súkromnú pavlač, spálňa s pracovňou a kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. V obývačke sa nachádza mezonetový priestor využiteľný na dodatočný úložný priestor prípadne pre matrace pre hostí.

Štandard bytu tvoria vysoké stropy, drevené parkety, drevené okná aj dvere. Zariadenie bytu tvoria kuchynská linka s umývačkou riadu a rúrou, americká chladnička, kúpeľňa s práčkou.

Vyhľadávaná lokalita v Starom Meste s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťou parkovania v blízkom okolí. Byt sa nachádza v srdci historického centra Bratislavy, v pešej zóne pod známou Michalskou bránou.

Interiér 62 m2, pavlač 7 m2

ID 42588
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/42588-sedlarska
--

In the historic center of the city we offer for sale a 2-room apartment with high ceilings in a two-storey house from the classical period, situated in a quiet courtyard on Sedlárská street. The advantage of the apartment is a floor without neighbors.

The house from the classical period is a protected cultural monument.

The layout of the apartment consists of a living room with kitchen and dining room with access to a private pavilion, a bedroom with a study and a bathroom with a corner bath and a toilet. In the living room there is a mezzanine space usable for additional storage space or for mattresses for guests.

The standard of the apartment consists of high ceilings, wooden parquet floors, wooden windows and doors.

The furnishing of the apartment consists of a kitchen with dishwasher and oven, American refrigerator, bathroom with washing machine.

Desirable location in the Old Town with complete amenities and parking nearby. The apartment is located in the heart of the historic center of Bratislava, in the pedestrian zone under the famous Michael's Gate.

Interior of the apartment 62 m2, porch 7 m2

ID 42588
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/42588-sedlarska

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (143)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty