Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Lesná, Marianka
Na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v Marianke
325 000 €

Na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v Marianke

325 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 841 m2
  • Cena za m2: 386,44 €/m²
    ID inzerátu: 4761971
Ponúkame na predaj jedinečný pozemok s krásnym panoramatickým výhľadom pod úpätím Malých Karpát, v slepej ulici  v obci Marianka. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu.  V zmysle územnoplánovacej informácie (UPI) je možná 20% zastavanosť pozemku. K pozemku vedie asfaltová cestná komunikácia, k pozemku sú dotiahnuté inžinierske siete - elektrina a voda, kanalizácia bude napojená na ulicu priamo pod pozemkom.  

Pozemok:

Výmera pozemku  je 841m2, 

Pozemok je mierne svahovitý s možnosťou osadenia rodinného domu priamo do svahu s panoramatickou terasou. Orientácia pozemku je juhozápadná, čiže možno pozemok klasifikovať ako slnečný. Na pozemok je vybudovaný projekt pre stavebné povolenie. 

IS: elektrika, voda,kanalizácia bude napojená na ulicu priamo pod pozemkom, bez nutnosti prečerpávania. 

K pozemku prislúcha spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii. 

 

Lokalita:

Pozemok je situovaný v lukratívnej a  tichej lokalite na konci slepej ulice, bez množstva susedov v obklopení lesa v obci  Marianka. Obec Marianka poskytuje  občiansku vybavenosť ako materská a základná škola, pošta, potraviny, reštaurácie a iné. Doprava do obce je zabezpečená aj mestskou hromadnou dopravou (MHD), čo možno považovať za veľký dopravný benefit. Neďaleko obce Marianka je vybudovaný diaľničný privádzač na diaľnicu D2, ktorý Vás dovedie do centra Bratislavy za necelých 20 minút.   Obec Marianka je predovšetkým známa ako významné pútnické miesto a taktiež je vyhľadávaná vďaka okolitej prírode vhodnej na  turistiku či výlety. 

 

Názor makléra:

Ihneď po príjazde, po asfaltovej komunkácií Vás pozemok očarí nádhernou okolitou prírodou, tichým prostredím a krásnymi výhľadmi, benefity pozemku umocňuje veľkosť pozemku s možnosťou stavby domu podľa vlastných predstáv. Juhozápadná orientácia dodáva pozemku nádhernú atmosféru pri západe slnka. Malé Karpaty sú pekným miestom na klasické prechádzky s rodinou a na rekreačné športy ako turistika alebo cykloturistika. 

 

cena pozemku na vyžiadanie v RK. 

 

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie, vrátane UPI Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky, prípadne formou e-mailu. Ing. Kristián Kopp - 0910 118 284

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu