Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2022
Dolná, Banská Štiavnica
Priestranný 2-izbový byt v historickej budove Banská Štiavnica
175 000 €

Priestranný 2-izbový byt v historickej budove Banská Štiavnica

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 51 m2
 • Cena za m2: 3 431,37 €/m²
  ID inzerátu: 4762065
Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt v Banskej Štiavnici, ktorý spolu s celou budovou je momentálne v kompletnej rekonštrukcii a bude dokončený v Decembri 2022. Byt sa nachádza na prízemí v historickej budove na ulici Dolná, vzdialenej od centra mesta10 minút peši.

Jedná sa o verziu holobytu so samostatným vchodom o celkovej rozlohe 51m2, ktorý pozostáva zo spálne, veľkej obývacej miestnosti s kuchyňou a jedálenským kútom a kúpeľňou spojenou s WC. Vo dvore budovy sa plánuje vybudovanie príjemného posedenia s terasou. Vizualizácie sú ilustračné, vytvorené dizajnérmi podľa skutočných rozmerov bytu a potenciálu, ktorý byt ponúka.

Mesto Banská Štiavnica je známe históriou, baníctvom, krásnym okolitým prostredím a prírodou. Krásne centrum mesta, svetoznáma kalvária, tajchy, cyklotrasy, turistika a krásy Štiavnických vrchov priťahujú ročne tisíce návštevníkov, ktorí sa do Banskej Štiavnice radi vrátia. Byt je vhodný nielen na trvalé bývanie, ale aj ako investícia s možnosťou prenajímania. 

Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás:

Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty