Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
-, Dolná Strehová
Veľkometrážne byty a samostatný domček po kompletnej rekonštrukcii v Dolnej Strehovej
Cena dohodou

Veľkometrážne byty a samostatný domček po kompletnej rekonštrukcii v Dolnej Strehovej

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 84 m2
  • ID inzerátu: 4762397
V roku 2023 bude dokončená kompletná renovácia tehlovej bytovky v obci Dolná Strehová, okres Veľký Krtíš. Na mieste pôvodného objektu vzniknú štyri veľkometrážne bytové jednotky s terasou/balkónom a záhradkou + pohodlný rodinný domček s priľahlým pozemkom a terasou. Ku každému objektu prináležia dve parkovacie miesta vo dvore.


Pôvodná tehlová bytovka bude prebudovaná na štyri bytové jednotky s rozlohou 79m2, 81m2, 83m2 a 84m2. Dva byty na prízemí, dva na prvom poschodí. Byty na prízemí budú mať záhradku (54,3m2) a terasu (9m2) so vstupom priamo z bytu. Byty na poschodí budú mať balkón (9m2) so vstupom priamo z bytu, a záhradku (57,75m2) vo dvore za domom. Vo dvore ešte vznikne samostatný prízemný rodinný domček s rozlohou 103m2, vlastným pozemkom (147m2) a terasou (16,5m2) so vstupom priamo z domu. Všetky objekty budú odovzdané novým majiteľom až po ich kolaudácii.


ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:


Štandardné vybavenie všetkých objektov zahŕňa kompletnú inštaláciu sietí a kúrenia. Rovnako budú ukončené práce na všetkých povrchoch ako sú steny, stropy, obklady a dlažba, pokládky plávajúcich podláh, interiérových dverí so zárubňami, dodávka a montáž sanity a vchodových dverí. Byty aj domček budú mať na plochej streche solárne kolektory, ktorých výkon pokryje potreby bežnej domácnosti. Taktiež budú ukončené finálne práce na spoločných priestoroch, fasádach, spevnených plochách, streche a oplotení.


NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:


Poskytujeme taktiež možnosť realizácie kuchynskej linky a montáž nábytku. Jednotlivé práce sú podľa dohody za príplatok.

Byty i domček budú odovzdané novým majiteľom po kolaudácii. Možnosť kúpy je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás.


Pre viac informácií kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923


Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 2
  • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty