Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
-, Dolná Strehová
Veľkometrážny byt s vlastným parkovaním v Dolnej Strehovej
99 900 €

Veľkometrážny byt s vlastným parkovaním v Dolnej Strehovej

99 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 81,46 m2
 • Cena za m2: 1 226,37 €/m²
  ID inzerátu: 4762398
Realitná kancelária ALFA Reality Vám ponúka na predaj rozľahlý byt v Dolnej Strehovej situovaný v tehlovej bytovke po kompletnej rekonštrukcii - izolácia, fasáda, elektrické, vodovodné a odpadové rozvody, strešná krytina, sanita, obklady, stierky. Byt má dvojkomorové okná, kvalitné vchodové dvere a kuchyňa je doladená vkusným obkladom. Kúpeľňa má moderné obklady a je vybavená sanitou. Kúrenie v byte je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením, napojeným na solárne kolektory. Rovnako je riešený ohrev vody elektrickým bojlerom. Celková podlahová plocha je 81,46m2. Dispozícia: do bytu sa vchádza cez spoločný vchod z dvora. Spojovacou chodbou (10,21m2) je možné pohodlne sa dostať do všetkých miestností bytu. Priestranná kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou má luxusných 35,9m2. Byt disponuje ďalšími dvomi izbami (14,79m2 a 12,52m2), šatníkom, kúpeľňou a samostatnou toaletou.


K bytu prislúcha záhrada o výmere 54,3m2 s terasou (9m2) a dve pohodlné parkovacie miesta vo dvore. Na terasu sa vychádza francúzskym oknom z obývacej časti. Záhradka je uzatvorená. Bytovka má plochú strechu osadenú solárnymi kolektormi.


Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na okraji obce Dolná Strehová, oproti Rímskokatolíckemu kostolu. K obci prislúcha aj vyhľadávané termálne kúpalisko, v nedávnej dobe kompletne zrekonštruované, ktoré je vzdialené len 700m.


Z obce je veľmi dobrá dopravná dostupnosť do okresných miest Veľký Krtíš (14min), Lučenec (22min) a Zvolen (52min). Na trase Lučenec - Zvolen sa buduje diaľnica, ktorej niektoré časti sú už v prevádzke.


Ak sme podnietili Váš záujem, kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, +421 904491923

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty