Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 01. 2023
Hlavná, Pohronská Polhora
REZERVOVANÝ!!! Priestranný rodinný dom - Pohronská Polhora
149 000 €

REZERVOVANÝ!!! Priestranný rodinný dom - Pohronská Polhora

149 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Plocha pozemku: 1066 m2
 • Cena za m2: 596 €/m²
  ID inzerátu: 4762471
Dom sa nachádza v obci Pohronská Polhora na okraji Muránskej Planiny. Stavba je dvojpodlažná, tehlová, postavená v r. 1940. Dispozične je rozdelená na tri samostatné býania. V prednej časti domu na prízemí je kuchyňa s jedálňou, samostatná izba, kúpeľňa s toaletou a bidetom. Na vrchnom poschodí je vstupná veranda, chodba, jedáleň, menšia kuchynka, izba, obývacia izba, spálňa so šatníkom a kúpeľňa s toaletou a bidetom.


V zadnej časti domu na prízemí sa nachádza letná kuchyňa s izbou a krbom, kotolňa, pivnica a potravinový sklad. Na poschodí so samostatným vchodom sa nachádza byt s kuchyňou, izbou s krbom, šatníkom, kúpeľňou s toaletou, vaňou a izbou v podkroví. Zadná časť domu sa dá vykurovať samostatne. V dome boli v roku 2019 namontované solárne panely a v r. 2021 nový kondenzačný kotol. Voda sa čerpaná z rezervoáru, kúrenie je ústredné plynové alebo na pevné palivo. Kanalizácia je vybudovaná - potrebné sa pripojiť. Strecha je plechová. K domu prislúchajú dve garáže, hospodárska budova, studňa. Za domom sa nachádza menšie hospodárstvo, skleník a udržiavaná záhrada. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné využitie alebo na podnikanie - prenájom ubytovania na súkromí. Dom bude voľný na prelome decembra a januára. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a vďaka svojej polohe je okem krásnej čistej prírody v okolí dostupné bohaté letné i zimné vyžitie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza turistami navštevované miesto - salaš Zbojská.


Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.


Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Krb
 • Plyn: Na pozemku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty