Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
Veternicová, Bratislava IV - Karlova Ves
Privátny maklér | Praktický 2-izbový byt na skok od prírody
171 880 €

Privátny maklér | Praktický 2-izbový byt na skok od prírody

171 880 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 47,1 m2
  Zast. plocha: 50,6 m2
 • Cena za m2: 3 649,26 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4763007
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v Karlovej Vsi blízko lesa. Na úvodných fotkách môžete vidieť vizuálny návrh rekonštrukcie hlavných izieb. Viac informácii o možnostiach a cenových kalkuláciách vám poskytnem na obhliadke.

Všestrannosť 2-izbových bytov je veľkým lákadlom pre všetkých, ktorí chcú vyťažiť z nehnuteľnosti maximálny úžitok. Kombinujú v sebe totiž tie najlepšie vlastnosti. Z pohľadu využitia vedia poslúžiť ako solídne štartovacie bývanie a zároveň aj ako bývanie “na staré kolená”. Pokiaľ však vlastné bývanie už máte vyriešené, sú skvelým nástrojom na investovanie s atraktívnym zhodnotením či na ochranu peňazí pred vysokou infláciou. Taktiež dokážu vybudovať zaujímavý vedľajší príjem a u nájomcov sa tešia suverénne najväčšej obľube. Ponuka tohto 2-izbového bytu prináša nielen vyššie spomenuté benefity, ale aj mnoho ďalšieho. Počnúc slnkom zaliatými izbami cez blízkosť prírody a občianskej vybavenosti, až po kvalitnú dopravnú dostupnosť. Jeho kúpa bude pre vás určite znamenať krok tým správnym smerom.

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami či doplnkovými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.Medzi hlavné benefity radím:
+ svetlá západná orientácia
+ vyššie poschodie
+ optimálna výmera
+ zrekonštruovaný bytový dom
+ vybavenosť okolia
+ blízkosť prírody


Byt ponúka rozlohu interiéru 47,1m2, ktorá bola rozšírená o loggiu o veľkosti 3,5m2. Dispozične sa delí na vstupnú chodbu (11,62m2) s priestorom pre vstavané úložné systémi, menšiu izbu (9,28m2) vhodnú ako spálňa či destská izba, väčšiu izbu ideálnu pre obývačku (16,71m2), kuchyňu (6,01m2) rozšírenú o loggiu (3,47m2), kúpeľňu (3,1m2) a samostatné WC (1,06m2). K bytu prislúcha zrekonštruovaná pivnica o výmere 1,47m2. Nachádza sa na 5. poschodí z ôsmich, pričom výťah prešiel rekonštrukciou v roku 2014. Celý byt je orientovaný západne čo prináša množstvo slnka v poobedných hodinách. Od svojej kolaudácie v roku 1996 prešiel dvomi čiastočnými rekonštrukciami. Počas prvej pred rokom 2001 došlo k zrušeniu umakartového jadra a vymurovaniu kúpeľne s toaletou, zamurovaniu prechodu medzi kuchyňou a väčšou izbou, nahradenie dvojkrídlových dverí do väčšej izby za klasické dvere, ako aj k výmene podláh a dlažieb v celom byte. Následne v rokoch 2005 boli vymenené okná za plastové a v 2010 sa pripojila loggia ku kuchyni. Byt je v zachovalom a obyvateľnom stave, no uvítal by postupnú rekonštrukciu jednotlivých častí.

Stále váhate? Môžete ho bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky - https://my.matterport.com/show/?m=BA2t3KaCGv2

Bytový dom (1994) má napriek svojmi veku za sebou všetky potrebné úpravy a rekonštrukcie. Ako prvá bola realizovaná rekonštrukcia strechy (2012), následné zateplenie (2013), rekonštrukcia výťahu (2014), výmena dorozumievacích a uzamykacích systémov (2015), kompletná rekonštrukcia pivničných kobiek (2020) aj výmena stupačiek (2021). Čakajú ho už len drobné kozmetické úpravy, ktoré neovpyvnia výšku platieb voči správcovi. O bytový dom je ukážkovo starané, sám správca ho radí medzi svoje najlepšie spravované.

Veternicová ulica sa nachádza na samom vrchu sídliska Karlova Ves - Dlhé Diely. Vďaka jej polohe viete za pár minút objavovať krásne Karloveské kopce a odstrihnúť sa tým od ruchu veľkomesta. Vo voľnom čase odporúčam navštíviť blízke Karloveské rameno či absolvovať menšiu turistiku až k vyhliadkovej veži na Devínskej Kobyle. Za rovnakých pár minút máte však po ruke aj kompletnú občianskú vybavenosť vrátane obchodov, reštaurácií, barov, športovísk a mnoho iných prevádzok a služieb naprieč celým sídliskom. V rámci dopravy môžete využiť trolejbus/autobus, ku ktorým sa pridáva aj električka na dopravnom uzle Molecova. Parkovanie je riešené rezidenčne a v rámci novej parkovacej politiky sa uvažuje o výstavbe parkovacieho domu.

Cena: 171 880€ pričom zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti

Výmera: 50,6m2 interiér (vrátane pripojenej loggie) + 1,47m2 pivnica

Náklady: +150€/mesiac (150€ správca + elektrika + plyn + TV/internet)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 1.47 m²

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty