Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Bánovce nad Bebravou
Rodinný dom s dvomi obytnými podlažiami v tichej časti Bánoviec/ Malé Chlievany
Cena dohodou

Rodinný dom s dvomi obytnými podlažiami v tichej časti Bánoviec/ Malé Chlievany

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 250 m2
    Plocha pozemku: 263 m2
  • ID inzerátu: 4763072
Poloha: rodinný dom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, v prímestskej časti Malé Chlievany v radovej zástavbe. Je situovaný v tichej bočnej ulici. Pozemok je slnečný, rovinatý, vybavený krytým sedením. V prednej časti je pred-záhradka s okrasnými drevinami so vstupom do garáže.
Opis: samotný rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží a je kompletne podpivničený. Prízemné podlažie je tvorené priestrannou chodbou, obývačkou otvorenou s jedálňou a kuchyňou, komorou, menšou kúpeľnou s vaňou spojenou s toaletou, schodiskom vedúcim na druhé podlažie a dverami vedúcimi do pivnice a garáže. Z obývacej časti sa vstupuje na prestrešenú terasu s krbom a s príjemným výhľadom.
Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, veľká priestranná kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou, sprchovým kútom a toaletou, chodba a schodisko vedúce do podkrovia, kde sa nachádza jedna väčšia izba a menšie miestnosti slúžiace ako odkladací priestor, prípadne ako pracovňa.
ivnice tvoria miestnosti využívané ako sklad a garáž až pre dve osobné autá.
Rodinný dom je napojený na - vodovod, el. Energia 220/380 V, plyn. Je vykurovaný ústredným kúrením - plynovým, na prízemí je podlahové kúrenie. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Odpad je zvedený do kanalizácie. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, vrátane jeho zateplenia, nového kotla, okien, dverí. Celková rozloha pozemku je 263 m2. Celková obytná plocha domu je cca. 250m2. Info o cene v RK. Obhliadku Vám zabezpečí Lenka Puterková 0950 589 220, puterkova@banovskarealitna.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty