Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Závadka, Závadka nad Hronom
Chalupa v tichom prostredí - Závadka nad Hronom
119 000 €

Chalupa v tichom prostredí - Závadka nad Hronom

119 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 702 m2
 • Cena za m2: 793,33 €/m²
  ID inzerátu: 4763117
Ponúkame Vám na predaj chalupu - situovanú v pokojnom prostredí Horehronskej dedinky Závadka nad Hronom, okres Brezno, mimo hlavnej cesty. Obec leží medzi dvoma národnými parkami Nízke Tatry a Muránska planina, od okresného mesta Brezna vzdialená len 23 km (route 66). Pôvodná stavba je drevenej konštrukcie, postavená v r. 1950, prístavba (veranda, kúpeľňa a zadná izba) sú postavené z kvadry, základy - skala. Strecha je pokrytá novou strešnou krytinou v r. 2020. Situovaná je na pozemku o výmere 702 m2. Dispozične pozostáva z presklenej verandy, kuchyne, obývacej izby s krbom, dvoch priechodných izieb a kúpeľne s toaletou. Na poschodí je jedna väčšia izba s balkónom, jedna menšia izba a toaleta. V suteréne sa nachádza sauna so sprchovým kútom, sklad, toaleta a kotolňa. V dome je zavedená elektrina (meď), voda obecná, plynové ústredné kúrenie s možnosťou ovládania na diaľku, odpad - verejná kanalizácia. Súčasťou domu je garáž. Za domom je veľká záhrada, za ktorou preteká potok. V dedine je výborná občianska vybavenosť, okrem obchodov, potravín, zdravotného strediska a lekárne je tu aj krytá plaváreň, tenisový kurt, či pre rybárov obľúbený rybník, pri ktorom je penzión s bowlingovou dráhou, reštauráciou a slovenskou kolibou. Len 5 km je v susednej obci technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik a 25 km obľúbené stredisko Ski Telgárt. Chalupa svojou polohou ponúka ideálne miesto pre relax a oddych, v blízkosti je les a v okolí sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky a výletov.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke .

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty