Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2022
Veľká Čierna
Slnečný rovinatý pozemok v pokojnom prostredí s IS
39 000 €

Slnečný rovinatý pozemok v pokojnom prostredí s IS

39 000 €

platby pripísané na účet DR 3.6.22


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 630 m2
  • Cena za m2: 61,90 €/m²
    Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4763146
DOBRÉ REALITY
Ponúkajú exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok s inžinierskymi sieťami.

PREDMET PONUKY
Pozemok sa nachádza priamo v obci Veľká Čierna s dobrým prístupom a zároveň v tichom prostredí. Krajom pozemku preteká potok.

LOKALITA
Obec Veľká Čierna leží v južnej časti Žilinského okresu, asi 3 km západne od Rajca, v Domanižskej kotline. Obklopená je Súľovskými vrchmi a preteká ňou potok Čierňanka, ktorá tu priberá niekoľko ďalších prítokov. Prístup do Veľkej Čiernej je odbočkou z cesty II/517 (Považská Bystrica – Rajec), ktorá vedie východným okrajom obce. Rajec je vzdialený 4,5 km, Žilina 24 km a Považská Bystrica 19 km.

Obec má zabezpečenú základnú občiansku vybavenosť pre obyvateľov, aj návštevníkov obce (obecný úrad, kostol, základná a materská škola, obchody, pohostinstvá. V blízkosti v meste Rajec sa nachádza všeobecný lekár, pošta, bankomat, sieť obchodov a služieb, široká ponuka ubytovacích, stravovacích a relaxačných služieb (penzióny, hotely, reštaurácie, welness, kúpaliská a i.),
V blízkom okolí sú jazerá, v Rajci sa nachádza kúpalisko Veronika a 10km od obce sú kúpele Afrodita s termálnou vodou v Rajeckých Tepliciach

ODPORUČENIE MAKLÉRA
Veľká Čierna je menšia obec s krásnou prírodou v blízkosti mesta Rajec. Slnečný pozemok je rovinatý a jeho plocha ponúka možnosť domčeka ako záhradky na pestovanie a relax.

CENA
39 000 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. V prípade požiadavky klienta zabezpečíme pomoc pri financovaní kúpy nehnuteľnosti.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu