Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Poštová, Bratislava I - Staré Mesto
Rezervované | Arvin & Benet | Výnimočný 3i byt s úžasnou terasou v centre mesta
420 000 €

Rezervované | Arvin & Benet | Výnimočný 3i byt s úžasnou terasou v centre mesta

420 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 96,7 m2
 • Cena za m2: 4 343,33 €/m²
  ID inzerátu: 4763148
Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil.

Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovatť v prípade, že máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme Vám pekný deň.

Tím Arvin & Benet
_____________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, s citom zrekonštruovaný 3i byt s množstvom svetla a priestrannou terasou, priamo v centre mesta.
Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto očakáva od svojej nehnuteľnosti, že sa preňho stane oázou kľudu a pokoja po rušnom dni v meste, tento byt je určený práve pre Vás.
Jeho poloha je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mestský život ponúka. Ráno raňajky v kaviarni na rohu, večera v známej reštaurácii na konci Vašej ulice, víno s priateľmi u Vás na terase s výhľadom na Staré Mesto.
Nevedno, či je to vysokými stropmi, drevenými podlahami, premysleným dizajnom či nadštandardnou svetlosťou, jedinečnú pohodovú atmosféru tejto nehnuteľnosti pocítite ihneď ako vstúpite.

Byt:

Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu a prešiel veľmi vkusnou rekonštrukciou so snahou zachovať niektoré pôvodné prvky.
Bezpečnostnými dverami vstupujeme do predsiene. Vpravo od vstupnej chodby sa nachádza sklad, ktorý môže slúžiť ako šatník alebo praktická komora.
Po ľavej strane je otvorený priestor kuchyne a obývačky. Kuchyňa na mieru je plne vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi a je navrhnutá tak, aby priestor obývačky a kuchyne opticky predeľovala a zároveň prakticky spájala. Obývačka so svojou veľkou sedacou súpravou a knižnicou je ako stvorená pre relax a oddych. Vďaka viacerým oknám a vyšším stropom je priestor príjemne presvetlený a vzdušný.
Na obývačku nadväzuje chodba, z ktorej vstupujeme do nočnej časti bytu. Po ľavej strane sa nachádza detská izba, ďalej kúpeľňa s oknom zariadená v neutrálnych farbách a na záver veľká spálňa veľmi efektne a funkčne zariadená nábytkom na mieru.
Bonusom nehnuteľnosti je neuveriteľná terasa. Jej čaro je v tom, že dominanty mesta máte ako na dlani a zároveň je obklopená zeleňou a ponúka vysokú mieru súkromia.
K štandardom bytu patrí klimatizácia. Ohrievanie vody je zabezpečené kombináciou elektrického ohrevu a solárnych panelov.
Z bytu je možnosť výstupu na strechu, čo do budúcna dáva možnosť potenciálnej nadstavby.

Lokalita:
Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Byt sa nachádza v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka. Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra, obchody... Zároveň to máte na skok k cyklistickej, či bežeckej trati popri Dunaji a za inými športovými aktivitami.

Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Poštová
Celková plocha: 96,7 m2
Interiér: 77,5 m2
Terasa: 19,2 m2


Cena: 420 000 eur
Výmera: 96,7 m² (77,5m² interiér, 19,2m² loggia)

Pôdorys môžte vidieť na našej stránke https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/636/vynimocny-3i-byt-s-uzasnou-terasou-v-centre-mesta .Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty