Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto
Drotárska cesta, 811 02 Bratislava - Staré Mesto
480 000 €

Drotárska cesta, 811 02 Bratislava - Staré Mesto

480 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 146 m2
 • Cena za m2: 3 287,67 €/m²
  ID inzerátu: 4763204
Nádherný nový byt v našej ponuke sa zavďačí hlavne náročným klientom. Projekt, v ktorom sa byt nachádza na vás zapôsobí príjemným komunitným prostredím. Byt prešiel počas dvadsiatich rokov od kolaudácie niekoľkými úpravami rovnako, ako bytový dom. Na vyše 100 m2 nájdete veľkú otvorenú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou s barovým pultom. Vyúsťuje na 43 m2 terasu so zimnou záhradou a presklením, ktoré dovoľujú vstúpiť množstvu svetla do bytu z Juhovýchodu. Nočná časť so spálňami je oddelená od dennej logicky aj funkčne. Teplo domova umocní funkčný krb. Zrekonštruovaná sanita pozostáva zo samostatnej toalety a veľkej kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom.

Vynikajúca poloha zabezpečuje výbornú dostupnosť, výhľady aj občiansku vybavenosť v bezprostrednom okolí. Občianskej vybavenosti nechýba pestrosť služieb aj ich úplné zastúpenie v okolí. Nakúpite napr. v Yeme, MHD vás spoľahlivo privedie do celého mesta, po ceste míňate Bratislavský hrad, školy, škôlky a i. Za rohom vás schladí Horský park a celkový ráz tejto strany hradného kopca pôsobí ako komunitné sídlisko obyvateľov so spoločnými záujmami v rodinnom aj pracovnom živote, v športe či vysokej kvalite života. Kompletná infraštruktúra mesta vám bezprostredne slúži. Je to prominentná adresa s ustálenou kvalitou rezidenčného bývania. Súčasťou ponuky je aj možnosť kúpiť dve garáže (16 m2 a 18 m2), každé v hodnote 30.000,-€. Cena zahŕňa všetky služby kancelárie EDREY, kompletný právny servis a hypotekárne poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty