Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Sľažany
NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI SĽAŽANY , 2 879 m2
120 000 €

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI SĽAŽANY , 2 879 m2

120 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2879 m2
  • Cena za m2: 41,68 €/m²
    ID inzerátu: 4764317
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Slažany.,okres Zlaté Moravce, Nitransky kraj .

POZEMOK- Výmera: 2 879 m2 Šírka: 17 m Dĺžka: 174 m Popis: vjazd na pozemok je svahovitý ,inak je rovinatý . Inžinierske siete: elektrina, voda, plyn – pred pozemkom. V prípade výstavby rodinného domu je možnosť napojenia na verejnú kanalizáciu.

LOKALITA- V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, kostol, lekáreň a reštaurácia.Pozemok je situovaný v časti Dolné Sľažany.

Obec je situovaná v blízkosti okresného mesta Zlaté Moravce (6km) a od krajského mesta Nitra je vzdialená 25 km. Cez obec premáva v krátkych intervaloch medzimestská autobusová doprava .

Ak by ste aj Vy chceli pomôcť s rýchlym a efektívnym predajom alebo prenájmom Vašej nehnuteľnosti, neváhajte nezáväzne kontaktovať našu kanceláriu, radi Vám pomôžeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu