Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Mojš
Dom v Mojši, dom v ktorom v pohode umiestnite v obývačke biliard
468 751 €

Dom v Mojši, dom v ktorom v pohode umiestnite v obývačke biliard

468 751 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 138 m2
  Zast. plocha: 172 m2
  Plocha pozemku: 595 m2
 • Cena za m2: 3 396,75 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4764395
Ak sa povie Mojš, všetci vedia, že sa jedná o jednu z najvyhľadávanejších lokalít v okrese Žilina. Predstavte si aké by to bolo bývať v tejto obci.
Do Žiliny je blízko.
Či už pôjdete na úrady, za kultúrou, na nákup, športovať, do školy, do práce, nikdy si nepotrebujete na cestu vyhradiť viac ako 10-15 minút.
Dopravné zápchy v tejto časti takmer nehrozia. Keď sa aj raz za uhorský rok nejaká vyskytne, dá sa toto obmedzenie obísť, pretože do obce sa dá dostať z viacerých smerov.
Ak ste vo fáze hľadania svojho nového domova, ak pritom očakávate, že tento domov bude v príjemnom tichom prostredí, v komunite slušných ľudí, tak si pozrite túto príležitosť, možno začnete premýšľať v čom bude pre Vás užitočná.
Možno aj Vy ste už zistili ako je čím ďalej, tým ťažšie získať dobré bývanie. Niektorí si namýšľajú, že to bude lepšie, lacnejšie, dostupnejšie... Zatiaľ sa im ich budúce obydlie vzďaľuje a dražie.
Tento dom, s ktorým sa budete môcť zoznámiť, bol postavený pre vysoko úspešný pár.
Úlohou bolo vytvoriť moderný jednopodlažný dom s maximálnym komfortom, dostatkom miesta na zábavu, prácu i pohodlie. Spanie, bývanie, varenie, užívanie si, je v tomto dome všetko na jednej úrovni. Je to pohodlné, bez lezenia po schodoch. Je to komfortné bývanie pre každú fázu života, od malých detí až po starobu.
Dom stojí na pozemku veľkom 595 m². Zastavaná plocha je 172 m².
,,Poctivá úžitková plocha“ je 137,5 m². Je to plocha bez terás, balkónov, prístreškov a rôznych iných plôch, ktoré, ako sa to často stáva, majú za úlohu jediné, umelo znížiť cenu za m².
Z vonku vyzerá dom úplne nenápadne. Terasa a chodníky zatiaľ nie sú dorobené, ale aspoň si ako nový majiteľ môžete vybrať podľa svojho vkusu a nemusíte sa prispôsobovať vkusu niekoho iného.
Keď vstúpite do domu po ľavej ruke máte dvoje dvere. Tie vedú do technickej časti domu. Máte tu aj WC pre hostí.
Terajšia majiteľka plánovala umiestniť sem aj práčku. Po pár krokoch cez malú chodbu sa pred Vami otvorí naozaj veľkolepý, 54 m² veľký priestor.
Ešte skôr však vstúpte do miestnosti po pravej strane. Tu je spálňa. Má takmer 15 m². Okrem veľkej postele sa Vám sem pohodlne vojde aj toaletný stolík ak by ste mali potrebu sa skrášliť. Bez toho aby ste vychádzali z týchto výsostne súkromných priestorov, prejdete do veľkého šatníka a ďalej do kúpeľne. Či už máte chuť poležať si vo vani, alebo si dáte sprchu, obidve možnosti sú Vám k dispozícii, pretože je tu vaňa aj sprchový kút.
Keď vyjdete z kúpeľne ocitnete sa za zástenou ktorá opticky oddeľuje súkromnú časť domu od obývacej. Spoza tejto zásteny sa dostanete do už spomínanej veľkej obývačky do ktorej sa Vám v pohode vojde aj biliard Nebolo by úžasné mať tento druh zábavy stále po ruke?
Okrem možnosti mať tu biliard, môžete mať v obývačke krb na spríjemnenie chvíľ s rodinou, alebo návštevou. Máte tu na to predpripravený vývod do komína.
Ak sa máte chuť pozerať pri jedení na televíziu, tak máte tu dostatok miesta aj na stolovanie.
Do výmery obývačky nie je započítaná výmera kuchynského kúta. 9 m² je pripravených tak, aby ste po namontovaní kuchynskej linky mali všetko na dosah ruky.
Aj tu máte výhodu výberu podľa seba. Nechceli by ste si predsa pokaziť každý deň vstupom do kuchyne ktorá sa Vám nepáči.
Okrem miestnosti, ktoré sme si už predstavili, máte k dispozícii ešte dve izby 13 m² a 15 m² veľké. Izby máte na využitie podľa potreby. Buď ako pracovňu, hosťovskú, alebo detskú izbu.
V celom dome budete mať vysoko kvalitné materiály o čom sa presvedčite na obhliadke. Ako ste si určite všimli z každej obytnej miestnosti máte možnosť vstupu do záhrady, alebo na terasu cez veľké francúzske okná. Sú dodané a namontované uznávaným slovenským výrobcom.
Tienenie máte zabezpečené takisto kvalitnými žalúziami.
Vpúšťanie Slnka do domu môžete regulovať dokonca aj z práce cez smartfón.
Podlahové kúrenie a teplú vodu si zabezpečíte cez tepelné čerpadlo. To znamená že s nákladmi na energie sa vojdete do 100€, čo je veľmi príjemná cena.
Ak ste sa dostali až sem, znamená to, že máte skutočný záujem o takýto druh bývania.
Asi si uvedomujete, že ak by ste kupovali byt, novostavbu s takouto poctivou podlahovou výmerou, koľko by ste zaplatili. Odhliadnuc od toho že k tomu by ste si určite kúpili dve parkovacie miesta, ktoré máte v prípade domu v cene.
Cena domu je teda prijateľná a určite by pri rozhodovaní o kúpe mal dostať väčšiu šancu ako byt. Jedine, že by Vám chýbala bezprostredná blízkosť susedov nad Vami, pod Vami, vedľa Vás. Tu si budete musieť zvyknúť na viac súkromia.
Cena domu aj s pozemkom a províziou realitnej kancelárii je štyristošesťdesiatosemtisícsedemstopäťdesiatjedna eur.
Fotografie a video je zvolené vo forme virtuálnej prehliadky, pretože na dome ešte prebiehajú práce a originálne zábery by neboli vhodné na prezentáciu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu