Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 08. 2022
Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto
zariadený obchodný priestor v centre mesta na výbornej adrese
1 000 €/mes.

zariadený obchodný priestor v centre mesta na výbornej adrese

1 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 46 m2
 • Cena za m2: 21,74 €/m²/mes.
  Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 4765838
EDREY Real Estate ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 46 m2 v priamom centre Starého mesta na Námestí 1. Mája. Lokalita je vysoko frekventovaná a okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti nájdete Tatra centrum, rôzne obchody či služby, sídla inštitúcií no predovšetkým výborný prístup MHD.

Obchodný priestor sa využíval ako fashion predajňa. Je čiastočne zariadený ale budúci majiteľ si ho môže dozariadiť podľa vlastných predstáv, nápadov či účelu využitia. Pozostáva z hlavnej miestnosti, ktorú tvorí priestranná obchodná časť s troma osvetlenými výkladmi (38,2 m2) a zázemia pozostávajúceho z dvoch skúšobných kabínok, menšieho skladu a sociálneho zariadenia (samostatné WC a umývadlo). Je vybavený alarmom a bezpečnostnými kamerami. Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zmeny celkovej dispozície počas ktorej boli vymenené všetky rozvody elektriny a vody, podlahy zo žuly v celej obchodnej časti či nové sociálne zariadenie.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si plnohodnotného podnikateľského života rôzneho zamerania. V jej blízkosti je možnosť verejného parkovania. Cena mesačného nájmu je 1.000,- EUR + zálohové platby za energie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty