Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
nižná kamenica, Nižná Kamenica
Stavebný pozemok v obci Nižná Kamenica, POSLEDNÝ !
68 000 €

Stavebný pozemok v obci Nižná Kamenica, POSLEDNÝ !

68 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 600 m2
  • Cena za m2: 113,33 €/m²
    ID inzerátu: 4769187
Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny rovinatý stavebný pozemok v zastavanom území obce Nižná Kamenica so stanoviskom obce o určení pozemku na výstavbu rodinného domu.

Pozemok má rozlohou 600 m2, ideálne rozmery na stavbu bungalovu : 23,7 m x 25,40 m.

K pozemku vedie vysporiadaná obecná prístupová cesta.

Inžinierske siete pri pozemku :

napojenie na elektriku
optika riešenie zo stĺpa
obecný vodovod je na hranici pozemku vo fáze prípravy na kolaudáciu, termín ukončenia zatiaľ neurčený, momentálne je možné riešiť vykopaním studne.
Plyn ani kanalizácia sa v tejto častii obce nenachádzajú.


Pozemky su situované na konci obce v tichej zóne. V susedstve pozemkov nie je zatiaľ plánovaná ďalšia výstavba.

Výhodou obce je poloha v blízkosti Košíc – do metropoly východného Slovenska je to z Nižnej Kamenice len 15 minút autom. Obec má veľmi dobré autobusové spojenie so strediskovou obcou Bidovce aj s Košicami. Je vzdialená od Košíc iba 18 km. Obec sa nachádza v malebnom prostredí Slanských vrchov a atraktívnym je aj historický park pri kaštieli v jej centre.

Nechýbajú tu obchody, kostoly, historické budovy, prekrásny park a futbalové ihrisko. Obec je zriaďovateľom základnej školy a materskej školy.

Obec je bez neprispôsobivých občanov.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu