Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Špitálska, Bratislava I - Staré Mesto
Dizajnový 3-izb. byt v Starom Meste
399 900 €

Dizajnový 3-izb. byt v Starom Meste

399 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 84 m2
  • Cena za m2: 4 760,71 €/m²
    ID inzerátu: 4769472
Štýlový, 3-izbový byt s vysokými stropmi, na 2.poschodí historickej budovy, v Starom Meste vedľa Medickej záhrady. Byt bol kompletne zrekonštruovaný (2018) na základe architektonického návrhu v modernom štýle so zachovaním historických prvkov. Vstup do bytu z uzavretej pavlače (orientovanej na juhovýchod), so sklápacím stolíkom a vlastnou úschovňou. Plávajúca podlaha v spálni a drevené parkety (prebrúsené a prelakované v rámci rekonštrukcie) v americkej kuchyni a v druhej spálni. Dodané na mieru v rámci rekonštrukcie: kuchyňa, vstavaná knižnica, rozkladacia sedačka, skrine v kúpeľni, vo vstupnej hale a v prechodovom šatníku. Ohrievanie vody elektrickým kotlom, ohrievanie a chladenie vzduchu tepelným čerpadlom (3 jednotky v 3 izbách). Kuchyňa obsahuje vstavanú chladničku, mrazničku, digestor, umývačku riadu, rúru na pečenie, varnú dosku (indukčnú + elektrickú). Kúpeľňa obsahuje priestrannú, rohovú sprchu, dvojité umývadlo, zrkadlo, skrinku, kotol, práčku. WC je v samostatnej izbe s malým umývadlom. Byt obsahuje veľké množstvo úložného priestoru. Byt sa predáva zariadený (2 manželské postele, nočné stolíky, rozkladacia sedačka na mieru, TV, skrine, práčka, kuchynské spotrebiče). K bytu patrí pivnica. Parkovanie vo dvore.

Akékoľvek otázky k bytu vrátane záujmu o obhliadky prosím smerovať na Viera Dojčáková na tel.č. 0905 832 575.


Stylish, 3-room apartment with high ceilings, on the 2nd floor of a historic building, in the Old Town next to the Medical Garden. The apartment was completely renovated (2018) on the basis of an architectural design in a modern style while preserving historical elements. Entrance to the apartment from a closed, court-yard gallery (oriented to the southeast), with a folding table and an own storage room. Parquet floor in the bedroom and wood floor (sanded and refinished as part of the renovation) in the open concept kitchen-living room, and in the second bedroom. Tailor made as part of the renovation: kitchen, built-in library, sofa bed, cabinets in the bathroom, in the entrance hall and in the walk-through closet. Water heating with an electric boiler, air heating and cooling with a heat pump (3 units in 3 rooms). The kitchen contains built-in: refrigerator, freezer, extractor hood, dishwasher, oven, cooking stove (induction + electric). The bathroom contains a spacious, corner shower, double sink, mirror, cabinet, boiler, washing machine. The toilet is in a separate room with a small sink. The apartment contains a large amount of storage space. The apartment is sold furnished (2 double beds, bedside tables, tailor made sofa bed, TV, wardrobes, washing machine, kitchen appliances). The apartment includes a cellar. Parking inside the building yard.

Please direct any possible inquiries related to the apartment, including potential visits, at Viera Dojčáková, phone number 0905 832 575.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty