Dátum aktualizácie: 01. 12. 2023
Mudroňova, Bratislava I - Staré Mesto
AZ PROPERTY * nový 4-izbový byt s vysokými stropmi, terasou a panoramatickým výhľadom na mesto v pro
799 000 €

AZ PROPERTY * nový 4-izbový byt s vysokými stropmi, terasou a panoramatickým výhľadom na mesto v pro

799 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 152,69 m2
 • Cena za m2: 5 232,82 €/m²
  ID inzerátu: 4769669
AZ PROPERTY * ponúkame nový 4-izbový byt s vysokými stropmi, dvomi terasami a balkónom v Mestskej vile Mudroňova v lukratívnej lokalite Hradného kopca

Ponúkame vám čaro bývania v dobovej mestskej vile s bytmi, zrekonštruovanej v duchu súčasnej estetiky, v lukratívnej časti Starého mesta na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.
Mestská vila so samostatnými bytmi má originálny vzhľad zo štyridsiatych rokov minulého storočia, precízna rekonštrukcia jej vdýchne novodobú energiu. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu objektu a existujúcu zástavbu, ako aj súčasné nároky na mestské bývanie a výberové materiály.

Ponúkaný byt 5E je 4-izbový o celkovej úžitkovej ploche 152,69 m2 z toho podlahová plocha bytu je 108,33 m2 terasa o výmere 28,52 m2 , terasa o výmere 11,81 m2 a balkón o výmere 4,03 m2 . Byt je situovaný na 2 NP.

Byt je dokončený, kolaudácia práve prebieha.

Byty a dispozičné riešenia
Mestská vila má šesť bytov rôznych veľkostí, ktorých výraz spĺňa nároky súčasnej estetiky a požiadavky na lukratívne mestské bývanie. Vila má jedno podzemné a štyri nadzemné podlažia. Byty na najnižšom podlaží majú samostatný vstup z pozemku a priame prepojenie s exteriérom. Všetky ostatné byty majú spoločný hlavný vstup. Súčasťou každého bytu sú balkóny a terasy orientované prevažne na svetlú južnú stranu. Výhodou dispozičného riešenia je adaptovateľnosť bytov podľa potreby.

Architektúra a štandard
Projekt Bytová vila Mudroňova má originálnym vzhľad mestskej vily zo začiatku minulého storočia, dômyselne riešená rekonštrukcia jej dodá energiu súčasnosti a novodobý šat. Architektonické riešenie citlivo reflektuje polohu a dispozíciu objektu, ako aj nároky na lukratívne bývanie druhého milénia, nadčasovú estetiku a výberové materiály.
Štandard v prevedení holobyt
Obsahuje vybavenie: protipožiarne bezpečnostné vchodové dvere, medzi bytové deliace priečky – akustická tehla, na stenách je sádrová omietka s povrchovou úpravou biela farba, okná a balkónové dvere – hliníkové profily, trojsklo, vykurovanie je centrálne plynové – nová kotolňa v dome, v kúpeľniach sú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity, podlahové kúrenie je teplovodné, rozvody klimatizácie pre vonkajšiu a vnútornú jednotku, na podlahách betónový poter, predzáhradka – trávnatý koberec a výsadba zelene.

Lokalita a vybavenosť
Mestská vila je situovaná v lukratívnej bratislavskej lokalite na hradnom kopci, v mestskej časti Staré mesto na rohu Mudroňovej ulice a Fialkového údolia.
Veľkou výhodou lokality je bezprostredná blízkosť centra mesta a kompletná občianska vybavenosť: školy a škôlky, lekárske strediská, potraviny Yeme, reštaurácie, wellness a SPA i neďaleké nákupné centrum Cubicon. Na prechádzku a oddych je ideálny pár minút chôdze vzdialený Horský park či Bratislavský hrad so záhradami a panoramatickými výhľadmi.

Cena
Cena bytu č. 5E v prevedení holobyt je 799 000 €. K bytu je možné dokúpiť pivnicu v cene 6.000,- Eur a vonkajšie parkovacie státie v cene 30.000,- €.

Financovanie
Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

Kompletnú ponuku bytov v projekte Mestská vila Mudroňova a všetky informácie nájdete na našej stránke www.azproperty.sk v časti novostavby.

*AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.
#predaj bytu Bratislava
#4izbovy byt Bratislava
#4izbovy byt predzahradka Bratislava
#4izbovy byt Staré mesto
#predaj 4izbovy byt Mudronova Bratislava
#predaj byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava


Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Ing. Zuzana Adamová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
AZ PROPERTY s.r.o.
Panenská 7
811 04
PROFI Klient PROFI Klient

Novostavby v okolí