Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2022
Chorvátsko
Ponúkame na predaj bytový dom na ostrove Pag.
949 000 €

Ponúkame na predaj bytový dom na ostrove Pag.

949 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 7 908,33 €/m²
  ID inzerátu: 4769884
Ponúkame na predaj bytový dom na atraktívnom mieste v tichej a zelenej časti Novalje (okres Gaj) na ostrove Pag. Dom je samostatne stojaci a pozostáva zo 4 podlaží (pivnica, prízemie a dve poschodia) o celkovej výmere cca 400 m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 938 m2 s vlastným krytým parkovacím státím pre 10 vozidiel.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Dom je rozdelený na 9 krásne zariadených apartmánov (6 apartmánov typu 2 + 2, dva štúdiové apartmány a jeden apartmán typu 2 + 1), ktoré prostredníctvom turistického prenájmu úspešne zarábajú a ako také sú zaujímavé na ďalšie prenajímanie. K dispozícii je aj byt, ktorý využívajú majitelia. Kompletný dom je vybavený ústredným radiátorovým kúrením (ropné), ústredným vodným kúrením (solárne, naftové, elektrina) a klimatizáciou. Vedľa domu je garáž a samostatný byt 30 m2, dve komory, gril.

Predáva sa kompletne zariadený. Posledné poschodie domu ponúka výhľad na more a čo robí dom obzvlášť zaujímavým, je tesná blízkosť mora, len 100 metrov od mora alebo 2 minúty chôdze od prvej pláže. Je k dispozícii na predaj TERAZ!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty