Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2022
Chorvátsko
Ponúkame na predaj byt v novostavbe na výbornom mieste, len 200 m od mora, na ostrove Vir.
255 000 €

Ponúkame na predaj byt v novostavbe na výbornom mieste, len 200 m od mora, na ostrove Vir.

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 94 m2
 • Cena za m2: 2 712,77 €/m²
  ID inzerátu: 4769885
Ponúkame na predaj byt v novostavbe na výbornom mieste, len 200 m od mora, na ostrove Vir. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu vedľa ďalších 2 bytov.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Byt má 3 spálne, obývačku, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, samostatné WC, terasu a jedno parkovacie miesto. Nachádza sa na tichom a pokojnom mieste s krásnym výhľadom na more. Je blízko všetkého obsahu pre príjemnú dovolenku a pobyt. V byte je podlahové kúrenie a každá izba je klimatizovaná.

Ostrov Vir je jedným z najznámejších turistických centier v Chorvátsku. Nachádza sa na krajnom severozápade Zadarskej župy. Obklopuje ho Virské more, kanál Povljana a množstvo menších zátok. S pevninou je spojený mostom. Členité pobrežie ostrova Vir, dlhé 31,43 km, zdobí množstvo pláží, od piesočnatých, kamienkových až po skalnaté, skalnaté, od preplnených upravených pláží s rôznym obsahom až po intímne zátoky, ako súčasť nedotknutej prírody. Pláže ostrova Vir, ktoré sa čiastočne nachádzajú pri borovicových lesoch s krištáľovo čistým morom, robia tento ostrov ideálnym pre rodinnú dovolenku. Okrem turistiky v letných mesiacoch je Vir v zime ideálnou oázou pokoja pre rodinný život.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu