Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Martinčekova, Bratislava II - Ružinov
BABONY | Zrekonštruovaný 4izbový byt na začiatku Ružinova
329 000 €

BABONY | Zrekonštruovaný 4izbový byt na začiatku Ružinova

329 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 86 m2
  Plocha pozemku: 86 m2
 • Cena za m2: 3 825,58 €/m²
  ID inzerátu: 4770475
TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť výnimočný zrekonštruovaný štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lokalite, k.ú. Nivy - ulica Martinčekova. Tento výnimočný kúsok bývania sa nachádza neďaleko centra s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou.


Byt:

Byt prešiel komplexnou hĺbkovou rekonštrukciou vrátane všetkých rozvodov a zmenou dispozičného riešenia. Vyznačuje sa vzdušnosťou, čistými líniami a výborným dispozičným riešením. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby a kuchyne s miestom pre jedálensky stôl. Zvyšná nočná časť je šikovne oddelená prostredníctvom samostatne stojacej toalety a kúpeľne s vaňou ako aj so sprchovacím kútom. Nočná časť pozostáva z troch nepriechodných izieb s príjemným výhľadom. V rámci návrhu pôdorysu sa myslelo aj na samostatné miesto pre pračku a sušičku mimo kúpeľne - v preistrannej chodbe.


Lokalita:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou - zeleň/ parky, kúpalisko, škôlky, školy, súkromé školy a v neposlednom rade trhovisko Miletičova. V rámci lokality je potrebné spomenúť aj reštauráciu Plzeňská Astra, Pizzeriu Rotunda, potraviny Tesco Express, LIDL a mäsiarstvo Urbán. V pešej vzdialenosti sa nachádzajú čerpacie stanice Shell, Slovnaft a projekt ROZADOL, ktorý zabezpečuje lekáreň, kaviarne ( napr. Keps ...) , reštaurácie ( napr. Green Bike ...), autoumývareň AutoClean a mnoho ďalších služieb.

Cena: 339 000 Eur byt ( konečná cena, zahŕňa celý proces a servis prevodu nehnuteľnosti) + 10 000 Eur pivnica
Výmera: 80 m² ( + loggia 3m² + pivnica 3m²) spolu 86 m²


Na vyžiadanie klienta zašleme 3D pôdorys nehnuteľnosti, videoobhliadku, prípadne bližšie informácie a fotografie, o ktoré budete mať záujem. Rovnako v prípade Vášho dopytu Vám zašleme presnú kalkuláciu/ ponuku z hypotekárnej banky a zabezpečíme celý proces.

O kompletné profesionálne služby vrátane sprocesovania/ spracovania kúpy nehnuteľnosti a samozrejme aj zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľnosti sa stará kancelária Babony TRE. Prípravu nehnuteľnosti na fotenie, fotografa, grafika či homestaiging zabezpečuje rovnako naša kancelária.

Tešíme sa na Vás. Team TopRealEstate Babony.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty