Dátum aktualizácie: 23. 05. 2024
Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 3i dvojpodlažnom byte s vlastnou z
249 000 €

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 3i dvojpodlažnom byte s vlastnou z

249 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 82 m2
 • Cena za m2: 3 036,59 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4771583
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399

Ponúkame na predaj 3 izbový dvojpodlažný byt v novostavbe rodinného domu v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Byt je skolaudovaný a hotový v štádiu holobyt a je možné si ho prísť obhliadnuť!

Byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou+sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor (možnosť vytorenia ďalšej izby!).

Byt je dokončený v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vieme dokončiť do stavu štandardu.

Výmera obytnej časti 81,68 m2 plus úložný priestor na povale 27,18 m2 / záhrada 48m2 / 2 parkovacie miesta / cena 249.000 €.

V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 12
 • Počet izieb/miestností: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí