Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2023
Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra
278 000 €

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra

278 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
 • Cena za m2: 3 159,09 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4771599
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399

Ponúkame na predaj posledný 4 izbový dvojpodlažný byt v novostavbe rodinného domu v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. Rodinný dom má 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty budú pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina a sú navzájom zvukovo odizolované. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby!

Byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor.

Byte bude dokončený v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer.

4i byt / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 86m2 / 2 parkovacie miesta / cena 278.000 €

Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných!

V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu